Başvurular

Akmerkez Çalışma Saatleri, Açılış Kapanış Saatleri

Akmerkez Çalışma Saatleri, Açılış Kapanış Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Akmerkez Çalışma Saatleri, Açılış Kapanış Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Akmerkez Çalışma Saatleri, Açılış Kapanış Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Akmerkez Çalışma Saatleri, Açılış Kapanış Saatleri

İstanbul’un en güzel lokasyonunda bulunan Akmerkez birden fazla yerli ve yabancı turist için bir cazibe merkezi durumdadır. Dünyanın en seçkin markalarının bulunabileceği bu alışveriş merkezi, uzun yıllardan bu yana popülerliğinden hiçbir şey kaybetmemiştir. Harika bir dizayna sahip olan ve gün içinde bir çok ziyaretçiyi ağırlayan, akmerkez çalışma saatleri bundan dolayı araştırma konusu olmuştur. Bu avm, haftanın her günü saat 10:00’da açılmakta ve saat 22:00’da kapanmaktadır.

Akmerkez Nerede?

Akmerkez’in popüler olmasındaki en önemli etkenlerden bir diğeride İstanbul’un çok dikkat çeken bir lokasyonunda bulunmasıdır. Akmerkez, Beşiktaş İlçesine bağlı, Levent ile Etiler içinde bulunan İstanbul’un en fazla bilinen alış veriş merkezlerindendir. Uygun ulaşım seçenekleri ve her gün 12 saat yaşayan bir avm olması, fazla ziyaretçi çekmesinde etkendir.

Akmerkez’de Neler Var?

Dünyaca ünlü seçkin markaların olduğu, avm’de alışveriş keyfinin bunun yanında, seçkin lokantalarda yemek keyfi de yaşanabilmektedir. Ayrıca, bu mekâna özel etkinlikler ile gelişmiş teknolojik özelliklere sahip sinema salonları, seyirciye büyük bir seyir keyfi sağlamaktadır. Burası, aynı anda farklı aktiviteleri geçekleştirmek, keyifli ve bunun bunun yanında kaliteli vakit geçirmek için son derece uygun bir mekan olarak öne çıkmaktadır.

Akmerkez Hafta Sonları Açık mı Kapalı mı?

Akmerkez büyük bir alışveriş merkezi olduğu için hafta sonları açıktır ve üyelerine hizmet vermektedir.

Akmerkez Bayramlarda Açık mı Kapalı mı?

Akmerkez bayramlarda açıktır, diğer bütün alışveriş merkezleri gibi kapalı değildir.

Akmerkez Resmi Tatillerde Açık mı Kapalı mı?

Akmerkez Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda Arefe gününde ve ayırca 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu