İnternet

AKK Olmayan İnternet Paketleri 2021

AKK Olmayan İnternet Paketleri 2021, mobil hatlar bölümünde AKK Olmayan İnternet Paketleri 2021 ile alakalı bilgi vermek istedik.. Yazımızın detayında AKK Olmayan İnternet Paketleri 2021 başlığımızın ayrıntıları bulunmaktadır..

AKK Olmayan İnternet Paketleri 2021

AKK Olmayan İnternet Paketleri 2021 Adil kullanım kotası olmayan internet paketlerine AKK Olmayan internet paketleri denir. Adil kullanım kotaları internet kullanıcılarını en zorlayan ve sevmedikleri konuların başında geliyor.

Son senelerda AKK, internet sağlayıcıları ve GSP operatörleri aracılığıyla kaldırıldı. Adil kullanım kotası olmayan internet paketlerinin ayrıntıları nelerdir ve 2021 senesinin en avantajlı ve en düşük fiyatlı olanlarını siz değerli okurlarımız için anlatmaya çalışacağız ama önce AKK’nin neden kaldırıldığıyla alakalı detaylar vereceğiz.

AKK Ne Demek? Ne Zaman Kaldırıldı?

AKK Olmayan İnternet Paketleri 2021 Kısa olarak AKK olarak adlandırılan adil kullanım kotası, kullanıcıların belli bir kullanım ardından internet hızının düşürülmesiyle olur. Bunun nedeni, tüm kullanıcılara eşit internet hızı sağlayabilmektir. AKK her ay yenilenir ve internet hızı düşürülen kullanıcılar, tekrardan bi hayli hızlı internet hizmeti alabilmek için ayın bitmesini beklemek zorunda kalır. 1 ay içinde çok fazla film izlemek ve yüksek kapasiteli programlar indirmek, internet kotanızın dolmasına ve aldığınız hizmetin yavaşlamasına neden olmaktadır.

2019 senesinden bu yana Adil kullanım kotası uygulamaları kaldırıldı ve internet kullanıcıları bu vesileyle daha sorunsuz bir nefes aldı. Bunun yanında doyası dosya ve oyun indirebilir, internet üzerinden film izleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Bu gelişmelerden sonra, adil kullanım hakkı dolan kullanıcılardan ek ücret talep edilemeyecek ve aldıkları hizmeti kesintisiz biçimde almaya devam edecekleri haberleri yayınlanmıştı. Sizlere kısaca en düşük fiyatlı ve avantajlı AKK’siz internet paketlerinden söz edeceğiz.

AKK’siz İnternet Paketleri

Adil kullanım kotası uygulamayan aylık internet paketleri içerikleri ve ayrıntıları, 2021 yılı itibariyle şu biçimdedir:

TurkNet Sınırsız İnternet: Kullanıcı dostu ve adil kullanım kotası sunmayan, bi hayli hızlı interneti aracılığıyla bir çok kullanıcı aracılığıyla tercih edilen internet sağlayıcılarından birisi olan TürkNet, 100 Mbs’e kadar internet hizmetini aylık 75,99 TL’ye vermektedir.

D-Smart – Limitsiz İnternet Paketi

D-Smart – Limitsiz İnternet Paketi

AKK Olmayan İnternet Paketleri 2021

D-Smart, Türkiye’nin en tanılan TV alt yapı ve internet sağlayıcılarından biri olma özelliğini taşır. Bunun yanında, üyelerine TV hizmetleriyle birlikte İnternet paketi gibi cazip seçenekler sunuyor. Dilerseniz ve alt yapı sorunu yoksa, D-Smart’ın limitsiz Fiber internetinden de faydalanabilirsiniz.

D-Smart şifrketi, üyelerine 24 Mbps limitsiz fiber interneti aylık 94 TL ücret ile sağlamakta.

Netspeed Taahhütsüz Limitsiz Yalın İnternet

Netspeed Taahhütsüz Limitsiz Yalın İnternet

AKK Olmayan İnternet Paketleri 2021 Netspeed internet sağlayıcısı halen çok tanınmış bir firma değil. Yeni firmalar için şansını denemek isteyen kullanıcılar Netspeed üzerinden internet almayı tercih edebilir. Genel olarak internet kullanan bireylerin tatmin kaldığı ve TTNet ve D-Smart gibi firmaların eski müşterileri aracılığıyla tercih edilmekte. Fiyatları diğer internet sağlayıcılarına göre gayet makul ve düşük denilebilir. Bunun yanında internet hızı da tatmin edici derecede bi hayli hızlı ve kalitelidir.

Netspeed kotasız taahhütsüz 36 Mbps’e kadar internet, aylık 76 TL.

Turkcell Superonline – Fiber İnternet Paketi

Turkcell Superonline – Fiber İnternet Paketi

AKK Olmayan İnternet Paketleri 2021

Turkcell Superonline şirketi, Türkiye’de en uzun süredir internet sağlayıcılığı sağlayan ve değeriyle tanınmış bir firmadır. Turkcell üyelerine ve Turkcell TV + plus üyelerine ek avantajlar sunulmasıyla da tercih sebebi oluşturan internet sağlayıcısı, Türkiye’nin en fazla tercih edilen firmalarından biri olma özelliğini taşır. Bunun bunun yanında bir çok internet sitesine de alt yapı hizmetleri sağlamaktadır.

Turkcell Superonline limitsiz fiber internet aylık 109,90 TL ve ilk 3 ay ücretsiz.

Etiketler

akk olmayan internet AKK Olmayan İnternet Paketleri 2021 AKK Olmayan Ucuz İnternet Paketleri 2021 en ucuz internet paketleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu