Bilgi Arşivi

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Antalya’nın Konyaaltı bölgesinde bulunan hastane toplam dört bloktan oluşup, 67 poliklinik, 109 günübirlik tedavi yatağı ve 741 klinik ve yoğun bakım yatak kapasitesiyle bölgenin en büyük sağlık kurumlarından biridir.

Böbrek, karaciğer, pankreas ve kalp gibi organ nakillerinde ülkemizin en ileri gelen merkezlerinden olan Akdeniz Üniversitesi Hastanesi, ülkemizde bir çok önemli nakil işlemini ilk kez gerçekleştiren kurumdur.

Antalya’nın bunun yanında Burdur, Isparta illeri ile Muğla ve Mersin’in bazı ilçelerindeki vatandaşlara da sağlık hizmeti vermektedir.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İş İlanları ve İş BaşvurusuAkdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Üniversite hastanesi statüsünde olan kurum, personel alımlarını Akdeniz Üniversitesi personel daire başkanlığı aracılığı ile yapmaktadır. Bu bağlamda üniversitenin açıklamalar kısmını sürekli olarak takip etmek yararlı olacaktır.

Kurum,  657 Sayılı Kanun’un 4/B bendine göre anlaşmali personel alım ilanlarını da vermektedir.  Bunun için ilk kez üniversitenin personel sayfasında bulunan Personel Formlarından istenen tüm belgeleri doldurmaları gerekmektedir.

Adaylar ilan edilen kadrolardan yalnızca birine başvurabilecek olup birden fazla kadroya başvuru yapamayacaktır.

Kurum bunun yanı sıra 4857 sayılı İş Kanunu esasları kapsamı ile “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” hükümleri çerçevesinde Sürekli İşçi alımı da gerçekleştirmektedir.

Bu alımlarla alakalı tüm bilgiler aynı biçimde personel.akdeniz.edu.tr adresinde bulunmaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İş İlanları

Hastane adı altında çalışma fırsatı yakalamak için bunun yanı sıra İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmi Gazete gibi kanalları da takip etmeleri gerekmektedir. Hastane’nin internet sitesinde bulunan Duyurular kısmını takip ederek de aynı biçimde tüm alım ve ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu