Bilgi Arşivi

Akbank İş İlanları Güncel 2022

Akbank İş İlanları Güncel, iş başvuruları kategorimizde Akbank İş İlanları Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Akbank İş İlanları Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Akbank İş İlanları Güncel

Periyodik olarak hemen her banka aracılığıyla açılan birden fazla iş ilanı, 2019 boyunca birden fazla pozisyonda Akbank aracılığıyla da açılıyor. Bu makalemizde, Akbank iş ilanları ile ilgili bilgiler sunacağız.

“Hangi pozisyonlarda iş ilanları mevcut?” Sorusuna yanıt, başvuru şartları ile ilgili en doğru ve net bilgiler, herhangi bir deneyim gerektirmeyen gişe yetkilisi başvuruları, çağrı merkezi yetkilileri alımları, yönetici alımları ve daha birden fazla pozisyona dair bilgi almak için, siz de yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Akbank İş İlanları

Akbank İş İlanları

Başvuru Şartları Nelerdir?

Akbank’ta bir personel olarak herhangi bir pozisyonda işe başlamak istiyorsanız, ilk kez pozisyona göre başvuru şartlarını öğrenmeniz gerekiyor. Misal verilecek olursa, Akbank gişe yetkilisi başvuruları için istenen şartlar içinde, lisans mezunu olmanız var, fakat herhangi bir deneyim şartı koşulmuyor.

Çağrı merkezi yetkilisi başvurularında ise lisans mezunu olmanız dahi istenmiyor. Bunların aksine, özel bankacılık müşteri yöneticisi adaylarının 5 yıllık bir deneyime sahip olması isteniyor.

Kısa olarak, her pozisyon için başvuru şartları değişiklik gösteriyor. Bu hususta en ayrıntılı bilgi için sizi yönlendireceğiz.

Sınav Tarihleri Ne Zaman?

Sınav tarihlerini öğrenmek istiyorsanız ilk kez Akbank iş ilanlarına başvuru yapmanız gerekiyor. Başvuru yapabilmek için ise Akbank’ın resmi insan kaynakları sitesine (https://kariyer.akbank.com/Account/) kaydolmanız gerekmekte. Başvuru yaptıktan sonra, 2019’da her başvuru için sınav ve mülakat tarihleri ile ilgili bilgilendiriliyorsunuz.

Başvurular Nasıl Yapılıyor?

Yukarıda da dile getirdiğimiz gibi, Akbank’ın resmi insan kaynakları ve kariyer sitesinde başvurularınızı gerçekleştiriyorsunuz. Gerçek bilgilerle kaydolduktan sonra, açık olan pozisyonlara personel başvurusu için yapmanız gereken tek şey, gereken formu doldurmak. Hatırlatmakta yarar var: Daha önce başvuru yaptıysanız ve mülakatlarda veya sınavlarda başarısız olduysanız, Akbank tekrar başvuruyu genelde kabul etmiyor. Bu nedenten, başka bankalarda şansınızı denemenizde yarar var.

Sizin için 2019 Akbank personel alımları yazısı dışında, başka bankalara dair hazırladığımız birden fazla yazı mevcut. Göz atmayı ihmal etmeyin!

Hangi Pozisyonlara Personel Alımı Yapılıyor?

Gelelim 2019 senesinde, Akbank’ın hangi pozisyonlara işçi alımı yapacağına. Yıl boyunca, liste şüphesiz değişkenlik gösterecek ve yeni başvurular açılacaktır, fakat şimdiki durumda, açık pozisyonların aşağıdaki biçimde olduğu belirtilebilir.

  • Gişe Yetkilisi: Genelde İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında, Güneydoğu Anadolu bölgesinde başvurular 2019 boyunca açık. Aynı zamanda yarı zamanlı çalışma olanakları da yer alıyor.
  • Yönetici: Daha önce bu sektörde çalışan ve yöneticilik deneyimi olan birden fazla aday, 2019’da Akbank aracılığıyla aranıyor.
  • Çağrı Merkezi Yetkilisi: Akbank personel alımları çerçevesinde, 2019 senesinde İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli’nde ikamet eden çağrı merkezi personeli de aranmakta.

Staj Başvurusu ve Başvuru Tarihleri

Akbank’ta 2019 yılı boyunca stajyer alımları da çok fazla yapılıyor. Asistan, yönetici yardımcılığı gibi pozisyonlarda stajyer alımlarını takip etmek için (https://kariyer.akbank.com/Advertisement/AllJobList) sayfasını yer imlerinize ekleyebilir ve periyodik olarak kontrolünü yapabilirsiniz. Şimdilik, herhangi bir stajyer alımı yapılmamakta.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu