Başvurular

Akbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Akbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Akbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Akbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Akbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Akbank Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor Kapanıyor?

Akbank, 1948 senesinde Hacı Ömer Sabancı ve bir grup iş adamı aracılığıyla kurulmuş olan bölgedeki pamuk üreticilerinin finansmanlarını sağlamak amacı ile kurulmuş bir özel finans kuruluşudur.  Ak Bankası kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini kararlı bir biçimde sürdürmüştür. 2018 yılına geldiğimize aktif büyüklüğü ile ülkemizde faaliyet gösteren bankalar içinde en büyüklerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Akbank’ın şimdilerde 1000’e ulaşan şubesi ve 15 bini aşkın çalışanı bulunmaktadır. Milyonlarca vatandaşımız finansal gereksinimlerini karşılayabilmek adına Akbank ile çalışmaktadır. Şubelerinde işlemlerini kolay bir biçimde halletmek isteyen Akbank müşterileri genel itibariyle Akbank kaçta açılıyor, Akbank kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, çalışma günleri ne zaman gibi çeşitli sorular yöneltmektedir. Yazımız devamında Akbank çalışma saatleri ve mesai saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler bulunmaktadır.

Akbank Açılış Kapanış Saatleri 2021

Akbank sabah saat 09:00’da açılmakta olup, öğle arası tatiline 12:30’da girmektedir. 13:30’da öğle arası tatili bitmekte ve banka saat 17:30’da tamamen kapanmaktadır. Akbank ATM’leri ise üyelerine 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz çalışma saatleri hafta içi için verilmiştir. Akbank’ın bazı şubeleri hafta sonu ve diğer resmi tatil günlerinde de hizmet vermektedir. Bu şubeleri haberimiz devamından öğrenebilirsiniz.

Akbank Şubeleri Mesai Saatleri : 09:00 ile 12:30 arası ve 13:30 ile 17:30 arası.

Akbank Saat Kaçta Açılıyor? : Akbank şubeleri sabah saat 09:00’da açılmaktadır.

Akbank Öğle Arası Ne Zaman?: Akbank çalışanlarının öğle arası tatili 1 saat olup 12:30 ile 13:30 içindedır. Banka bu sürede kapalı durumdadır.

Akbank Öğleden Sonra Kaçta Açılıyor?: Akbank’ın öğle arası tatili bitiş saati 13:30’dur.

Akbank Saat Kaçta Kapanıyor? Akbank saat 17:30’da kapanmaktadır. Bu saatten sonra yeni müşterilerin şubeye girmelerine izin verilmemektedir.

Akbank Çağrı Merkezi Çalışma saatleri :  Akbank çağrı merkezi müşteri temsilcisi numarası olan 444 25 25 7 gün 24 saat yani daima açıktır ve üyelerine hizmet vermektedir.

Akbank Şubeleri Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Akbank, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda 1 Ocak, 15 Temmuz, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos gibi resmi tatil günlerinde aşağıda vermiş olduğumuz şubeleri hariç diğer şubeleri kapalıdır. Arefe gününde ise açıktır.

Akbank Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Akbank üyelerinin finansal gereksinimlerine yanıt verebilmek ve acil olan işlemlerini halledebilmek adına bazı şubelerini hafta sonunda yani Cumartesi ve Pazar günlerinde, resmi tatil günlerinde, bayramlarda açık tutmaktadır. Hafta sonu açık olan Akbank şubeleri aşağıda verilmiştir.

  • Carrefoursa Adana : Haftanın 7 günü :10:00 – 22:00
  • Carrefoursa Bursa : Haftanın 7 günü :10:00 – 22:00
  • Carrefoursa İzmit : Haftanın 7 günü :10:00 – 22:00
  • Carrefoursa Haramidere/İstanbul : Haftanın 7 günü :10:00 – 22:00
  • Carrefoursa Kozyatağı/İstanbul : Haftanın 7 günü :10:00 – 22:00
  • Zorlu Center / İstanbul : Haftanın 7 günü :10:00 – 22:00
  • Akmerkez / İstanbul : Haftanın 7 günü :10:00 – 22:00
  • Carrefoursa İstinye /İstanbul : Haftanın 7 günü :10:00 – 22:00
  • Capitol / İstanbul : Haftanın 7 günü :10:00 – 22:00

Vermiş olduğumuz şubeler basvuruadresi.net olarak sıra sıra araştırdığımız güncel adreslerdir. Bu şubelere Akbank’ın resmi adresinde bulunan şubeler ve atmler bölümünden de ulaşabilirsiniz. BURADAN bankanın resmi sitesine girmenizin sonrasında Şube seçeneğini işaretlemeniz ve adından Haftasonu açık seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Akabinde ülkemizde haftasonu açık olan Akbank şubelerini görebileceksiniz. Aynı biçimde Öğle Arası Açık seçeneğini işaretlerseniz de öğlen içinde açık olan Akbank Şubeleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bankanın kapalı olduğu saatlerde kayıp, çalıntı gibi acil işlemlerini ise bankanın açılma saatini beklemeden “444 25 25” müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden uygulayabilirsiniz. Ayrıca Akbank Şubeleri çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yahut varsa makalemizde bir hatayı bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu