Müşteri Hizmetleri

Akbank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Akbank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri, müşteri hizmetleri bölümümüzde Akbank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri ile alakalı bilgiler paylaştık. Akbank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri yazımızın detayları..

Akbank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Ayrıca bu yazımız Akbank açılış saati kaçta? Akbank kapanış saati Kaçta? Akbank çalışma saatleri hakkında bilgi arayan ziyaretçilerimize ayrıntılı bilgi aktarmak maksadıyla yazılmıştır.

Akbank Çalışma Saatleri

Ülkemizin en önder bankaları denince akla ilk olarak gelen banka kuruluşlarından birisi olan Akbank, iş adamları ortaklığında kurulmuş olan şirket bankasıdır. Ülkemizin Adana ilinde Hacı Ömer Sabancı ve farklı iş adamlarının ortak olarak kurmuş oldukları Akbank, 1948 senesinde hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizin tüm şehir ve ilçelerinde mutlaka şubesi olan bankaların ilki olma özelliğini taşıyan Akbank, şu an 1 bine yakın şubesi ile milyonlarca birinin gereksinimlerine kısa zaman zarfında çözüm bulmaya başarıyor. Yalnızca yurdumuzdaki başarıları ile konuşulmayan Akbank, bunun yanı sıra ülkeler arası kuruluşlarda bulunan dünyanın en iyi 500 bankalar içinde bulunmaktadır. Aynı zamanda 500 banka listesinde yer almak ile kalmayan banka, bu listesinin 94. sırasında yer alarak, ülkemizin en kıymetli markalarından birisi olduğunu bir kez daha göstermiştir. 5 bine yakın ATM’si bulunan banka, ülkemiz sınırları içinde 15 bine yakın kadroya sahip olan nadir ve kaliteli banka kuruluşlarından birisi olma özelliğine de sahiptir. Söz konusu olan listede bunun bunun yanında art arda 6. Kez yer almayı başaran Akbank için düşük kredi desteği vermesi de 20 milyona yakın müşteriye sahip olmasını sağlamıştır.

Kredi çekmek isteyenler, hesap açtırma ihtiyacı hissedenler ve kurumsal destek almak isteyen şirketler aracılığıyla çok fazla tercih edilen bankaların başında bulunan Akbank için çalışma saatlerinin bilinmesi de bi hayli gereklidir. Yalnızca hafta içinde açık biçimde hizmet sunan Akbank, Cumartesi ve Pazar günleri hiçbir biçimde hizmet vermemektedir. Kurumsal bankacılık hizmetlerini uzun seneler sorunsuz olarak gerçekleştirmekte olan banka, bunun bunun yanında kredi ihtiyaçları için bireysel bankacılık sektöründe de olumlu çözümlere yer vermektedir. İlgili banka için merak edilen konuların başında saat kaçta açıldığı, akşam kaçta kapandığı, resmi tatil günleri ve hafta sonları açık olup, olmadıkları gelmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri içinde sabah ilk olarak 09:00’da şubelerini açan Akbank, 12:30’a kadar aralıksız biçimde hizmet vermekte. 12:30 ile 13:30 içinde öğle molasına giden Akbank, 13:30 itibari ile yeniden aktif olarak açılmaktadır. Bankanın kapanış saati ise akşam 17:30 olarak bilinmektedir. Resmi tatillerden olan dini ve milli bayramlarda da kapalıdır.

Akbank Açılış Saati
09:00

Akbank Kapanış Saati
17:30

Akbank Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:30

Akbank müşteri hizmetleri konumuzu inceleyebilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Akbank açılış saati, Akbank kapanış saati, Akbank çalışma saatleri, 2019

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu