Başvurular

Akasya AVM Açılış ve Kapanış Saatleri

Akasya AVM Açılış ve Kapanış Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Akasya AVM Açılış ve Kapanış Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Akasya AVM Açılış ve Kapanış Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Akasya AVM Açılış ve Kapanış Saatleri

Akasya AVM Saat Kaçta Açılır, Kapanır?

Akasya AVM yani Akasya Alışveriş Merkezi, İstanbul ilimizde Acıbadem semtinde bulunan, 2014 senesinde hizmete girmiş olan bir alışveriş merkezidir. Akasya AVM, zengin sosyal yaşam seçenekleri, 10 dönümlük parkı, metro, metrobüs ve Marmaray’a ulaşım kolaylığı ile bi hayli tercih edilen bir alışveriş merkezidir. Peki Akasya AVM sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Akasya AVM çalışma saatleri ve mesai saatleri ile hizmet saatleri ile ilgili bilgiler haberimiz devamında bulunmaktadır.

Akasya AVM Açılış Kapanış Saati 2021

Akasya AVM, haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar ) hizmet vermekte olan bir alışveriş merkezidir. Akasya AVM her sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Aynı zamanda Apple mağazası çalışma saatleri de aynı saat dilimi içinde bulunmaktadır. Akasya AVM çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ise yazımız devamında bulunmaktadır.

Akasya AVM Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Akasya Alışveriş Merkezi her sabah saat 10:00’da hizmet vermeye başlamaktadır. Bütün mağazalar aktif olarak hizmet vermektedir.

Akasya AVM Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Akasya Alışveriş Merkezi akşamları saat 22:00’a kadar açıktır. Ziyaretçiler, bu saatte kadar keyiflerince alışveriş yapabilmektedir.

Akasya AVM Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Akasya AVM, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda da açıktır. Lakin dini bayramların ilk gününde ve 1 Ocak yani yılbaşı gününde Akasya AVM daha geç saatte yani saat 13:00’de açılmaktadır. Yılın diğer günlerinde çalışma saatleri yukarıda verdiğimiz gibidir. Bunun dışında 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de AVM açıktır.

Bu makalemizde Akasya AVM çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili geniş bir şekilde bilgi almak için bizlere ulaşabilir ve bunun bunun yanında kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0 216 325 03 72” üzerinden dile getirebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu