Müşteri Hizmetleri

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde AirTies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. AirTies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AirTies çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde AirTies müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

İstanbul merkezli olarak 2004 senesinde kurulan AirTies, bir bilişim markasıdır. AirTies genelde telekomünikasyon alanında faaliyet göstermekedir. Yurdumuzda sektörünün öncü markası durumuna gelen AirTies, bir çok internet servis sağlayıcısı yeni abonelerine AirTies modem vermektedir. Yurdumuzda kullanımı bi hayli yaygındır. Sadece yurdumuzda değil dünya üzerinde toplamda 8 milyonun üzerinde ürün satışı yapmıştır.

AirTies’in genelde ürün grupları şu biçimdedir; DSL Modemler, Kablosuz Ağ Genişleticiler, Kablosuz ve Powerline Adaptörler, Set-Top Boxlar, Ethernet Switchler. AirTies geçmiş zamanda ürettiği tüm cihazlar için halen destek vermektedir.

Eve gelen geniş bant servisinin en yüksek hızına ayak uydurmak maksadıyla ürünlerini kalite yönünden yüksek tutan bir firmadır. Ayrıca ev genelinde internet ağını kullanılabilir kılmak için üzerinde çalıştıkları bir çok arge çalışmaları mevcuttur. Her geçen gün büyümesine devam eden firma teknolojik gelişmeleri takip eden değil bunu sırtlanan firma konumunda olma hedefiyle bütün çalışmalarına ağırlık vererek devam etmektedir.

Müşterilerine sunduğu deneyimler ile en iyi anları yaşatmayı düşünen firma bi hayli beğenilmekte ve talep görmektedir.

AirTies Müşteri Hizmetleri Numarası

Tüketicilere en iyi kablosuz ev ağı deneyimini sunma hedefi ile hareket eden bir firmadır. Bu, evin her köşesinde maksimum Wi-Fi hızı ve kapsama alanı maksadıyla oluşturulmuş olup bireylerin hizmetine sunulmuştur. Kusursuz kurulum, yönetim kolaylığı ile ön plana çıkan firma her kesimden insana hitap etmektedir.

Ayrıca evde uygun yer için ufaklük, zariflik ve şıklığa da önem veren firma ürünlerini bu hedefler ışığında oluşturmaktadır. Firmanın ürünleri ile alakalı detaylı bilgiler için AirTies müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

AirTies’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla AirTies ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, ürününüz ile ilgili teknik destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden yapabilirsiniz.

AirTies Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 222 0 239

Arama Kelimeleri: airties iletişim bilgileri, airties telefon no, airties irtibat tel, airties canlı destek, airties müşteri temsilcisi, airties şikayet hattı, airties çağrı merkezi numarası, airties müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu