Müşteri Hizmetleri

Airfel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Airfel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Airfel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Airfel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Airfel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Airfel çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Airfel müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

1999 senesinde bir klima markası olarak Türkiye’de kurulan Airfel kısa zaman zarfında ciddi atılımlar gerçekleştirdi. 2001 senesinde Sanyo Holding ile birleşerek şirketini daha büyük bir hale getiren Airfel bu birleşme ile birlikte kombi sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. İklimlendirme teknolojisini kullanan firmalardan birisi olması bu firmayı diğerlerinden bunun bunun yanındalıklı kılmaktadır. Airfel 2015 yılına gelindiğinde Japon markası Daikin aracılığıyla satın alındı. Bu tarihten sonra Airfel bazı mühim markaların dağıtıcısı olma görevini de üstlenmiştir.

Airfel Çağrı Merkezi Numarası

Airfel Markası üretimlerini Türkiye’de bulunan fabrikalarında yapmaktadır. Sakarya’da bulunan bu fabrikalar ie dünya çapında 30 kadar ülkeye ihracat yapılmaktadır. Başlıca kombi, klima ve radyatör ürünlerinde hizmet veren bu firma başka ürünlerde de hizmet vermektedir.

Airfel yalnızca üretim ile sınırlı olmayıp bunun yanı sıra distribütörlük ve servis hizmetleri de sağlamaktadır. Son derece üstün teknoloji tercih ederek üretim gerçekleştiren Airfel’in arkasında Japon devi Daikin’in yer alması da ayrı bir güç ve güven vermektedir.

Yukarıda da açıkladığimiz üzere bu marka dünya çapında 30 kadar ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Son derece kaliteli bir biçimde üretilen Airfel ürünleri müşteriler aracılığıyla da beğenilmektedir. Ayrıca bu alanda sahip olunan tecrübenin de en iyi biçimde kullanıldığı sezilmektedir.

Birçok noktada servisinin ve şubesinin bulunması da bu firmayı en bi hayli beğeni alan firmalardan birisi yapmaktadır. Bunun yanında müşteriler herhangi bir sorun yaşamaları halinde goğrudan servis ile iletişime geçebilmekte ve muhatap bulabilmektedir.

Airfel Müşteri Hizmetleri Numarası

Airfel klima ve kombilerde yüksek verimlilik esas alınmaktadır. Bunun yanında az enerji tüketimi ile yüksek performans elde etmenin yolları araştırılmış ve bunlar da başarılı bir biçimde ürünlere tatbik edilmiştir. Ayrca çevreye karşı da hassas bir biçimde üretilen bu ürünler olabilecek olduğunca az bir biçimde çevreye zarar vermektedir. Bu da çevre hassasiyeti olanlar için mühim bir husustur.

Sizler de klima, kombi, radyatör, ısıtıcı gibi çeşitli gereksinimleriniz için Airfel’i tercih edebilirsiniz. Daikin bünyesindeki bu şirketin kaliteli hizmetlerinden bu sayede en iyi biçimde faydalanmış olacak ve bütçenizi koruyabileceksiniz.

Airfel çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numiçinden Airfel ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Airfel ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Airfel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 999 0

Arama Kelimeleri: airfel çağrı merkezi, airfel iletişim, airfel müşteri hizmetleri, airfel müşteri hizmetleri numarası, airfel telefon numarası, airfel irtibat tel, airfel şikayet, airfel şikayet var, airfel mail adresi, airfel çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu