Başvurular

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 15 Sözleşmeli Memur Alımı 2022

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 15 Sözleşmeli Memur Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 15 Sözleşmeli Memur Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 15 Sözleşmeli Memur Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 15 Sözleşmeli Memur Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 15 anlaşmali memur alımı yapıyor. Başvurusu 19 Kasım 2021 yarın ekranlara gelecek. Aile Bakanlığı işçi alımı için kılavuz sundu.

Bakanlık Başvuru Genel Şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak.

18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir

35 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik 
mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Adayların görevini yapmasına engel herhangi bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik çağına gelmemiş olması, ilişiği bulunmaması, askerlik görevini yapmış olması yahut askerlikten muaf olması gerekmektedir.

Kamu Başvurusu İçin Gerekli Belgeler;

Özel sektörde çalışanlar için SGK Hizmet dökümü ile çalışma sürelerini gösterir belge, mezuniyet belgesi, fotoğraflı detaylı özgeçmiş adayların bu gösterilen belgelere sahip olmaları gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Nasıl Yapılır?

Başvurular 19 Kasım 2021 tarihinde başlamış olup 6 Aralık 2021 tarihinde bitmiş olması gerekmektedir. Başvurular ttps://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.t adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu