Başvurular

Aile Çalışma Bakanlığı 22 danışman alımı başvuruları 16 Nisan 2022

Aile Çalışma Bakanlığı 22 danışman alımı başvuruları 16 Nisan 2022, iş başvuruları bölümünde Aile Çalışma Bakanlığı 22 danışman alımı başvuruları 16 Nisan ile ilgili bilgi aktaracağız. Aile Çalışma Bakanlığı 22 danışman alımı başvuruları 16 Nisan ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Aile Çalışma Bakanlığı 22 danışman alımı başvuruları 16 Nisan

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 22 danışman alımı yapacağını ilan etti. Aile Bakanlığı danışma alımı seçme sınavına katılma şartlarını dile getirdi. 11 branşta alım yapılacaktır. Başvurusu alınmaya devam ediliyor olup 16 Nisan 2021 tarihinde sona erecek.

Adaylar 11 branşta yalnızca 2 branşa başvuru yapabilecek.

Türkiye’de bulunan mülteciler için Avrupa Birliği aracılığıyla hazırlanan program içerisinde bu alım yaşanacaktir. Proje: en kırılgan gruptaki Türk vatandaşları ile geçici koruma ve ülkeler arası koruma altındaki bireylerin sosyal hizmetlere ulaşımin arttırılması olarak yapılıyor.

GENEL ŞARTLAR

Güvenlik soruşturması olumlu olması,

Kamu haklarından mahrum olmaması,

Askerliğini yapmış, muaf yahut 3 yıl ertelemiş olması,

Yurt içi yahut dışı yasağı olmaması gerekmektedir.

Başvurular Bakanlığın web sayfası üzerinden temin edilecek form doldurması ile başlar. Form, dilekçe, sağlık belgesi, adli sicil belgesi, ve başvuruda istenen diğer belgelerle Bakanlığın adresine posta yolu (taahhütlü gönderim tarihi esas alınacak) ile başvuru yapılacak.

Finans uzmanı, satın alma uzmanı, teknik destek ekibi önderi, raporlama ve dokümantasyon uzmanı, kıdemli bilişim teknolojileri uzmanı, teknik destek ekibi önderi yardımcısı, finans asistanı, satın alma asistanı, raporlama ve dokümantasyon asistanı, iletişi ve görünürlük uzmanı, izleme ve değerlendirme veri analisti olarak alım yapılacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu