Başvurular

Aile Bakanlığı SYDV Memur Alımı B Ehliyetli 4 Ağustos 2022

Aile Bakanlığı SYDV Memur Alımı B Ehliyetli 4 Ağustos 2022, iş başvuruları bölümünde Aile Bakanlığı SYDV Memur Alımı B Ehliyetli 4 Ağustos ile ilgili bilgi aktaracağız. Aile Bakanlığı SYDV Memur Alımı B Ehliyetli 4 Ağustos ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Aile Bakanlığı SYDV Memur Alımı B Ehliyetli 4 Ağustos

Aile Bakanlığı SYDV Memur Alımı Duyurusu

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü Yozgat şehrine sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacağını ilan etti. Ön başvuruları elektronik ortamda 4 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Adaylar başvurularını rahat yapması için sayfa sonuna e-devlet giriş linki ilave edilmiştir.

Milli eğitim bakanlığına bağlı kurumlar aracılığıyla onaylı bilgisayar sertifikası sahibi olmak (ofis programlarını iyi biçimde kullanabilmek).

4 Yıllık Yükseköğretim kurumlarının fen-edebiyat fakültesi bölümlerinden tarih, coğrafya, felsefe, arkeoloji, sanat tarihi, antropoloji ve istatistik lisans diplomasına sahip olmak.

En az B Sınıfı ehliyet, iyi derece araç kullanımı ve seyahat engeli olmamak.

Görevin devamlı yapmasına engel olabilecek vücut yahut akıl hastalığı yahut vücut sağlığı ile özrü bulunmamak.

ÖSYM aracılığıyla 2019 ve 2020 senesinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde minimum 60 puan almış olmak.

El yazısı ile hazırlanmış özgeçmiş (Doğum yeri, eğitim durumu, iş tecrübeleri, özel meziyet ve nitelikleri, bu işe neden başvurduğu, geleceğe dönük hedef ve amaçları, aile bilgileri, hobileri gibi konulardan bahsedilecektir.).

2 ay deneme aşaması sona eren ve vazifeye başlayan kişi minimum 3 yılı tamamlamadan kendi isteğiyle işten ayrıldığı zaman 30.000,00 TL (Otuzbinlira) tazminatı Vakfımız tarafına ödemeyi kabul etmiş sayılır.

Adaylar aracılığıyla online başvuru “ön başvuru” niteliği taşıyacak olup; SYD Vakıflarınca özel şartlar bölümünde istediğimiz evrakları süreci içinde teslim etmeyen veya evraklarını teslim edip genel şartları ve varsa SYD Vakıfları aracılığıyla belirlenmiş özel şartları taşımadığı tespit edilen adayların başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru yapacak adaylarda ikamet şartı aranmaktadır. Diğer tüm SYDV resmi ilanları için başvuru ekranı sunuldu.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/Login.aspx

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu