Başvurular

Aile Bakanlığı SYDV Kamu Personeli Alım 15 Nisan Başvurusu 2022

Aile Bakanlığı SYDV Kamu Personeli Alım 15 Nisan Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Aile Bakanlığı SYDV Kamu Personeli Alım 15 Nisan Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Aile Bakanlığı SYDV Kamu Personeli Alım 15 Nisan Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Aile Bakanlığı SYDV Kamu Personeli Alım 15 Nisan Başvurusu

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı SYDV 5 kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. İlana göre başvuruları 15 Nisan 2021 tarihinde sona erecek.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı nezdinde çalıştırılacak 5 sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için adaylar;

Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla ilişkiler ve Tanıtım, Basın ve Yayın, Uluslararası ilişkiler ve Kamu yönetimi, Bilgisayar mühendisliği yahut elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olması,

KPSS P3 puanı minimum 60 olması,

En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve faal araç kullanıyor olması,

Office programlarını iyi derecede kullanıyor olması,

Vakıf aracılığıyla önceden açılan mülakatlara girmemiş olması,

Bunların bunun yanında adaylardan 18 – 35 yaş içinde olması,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,

Kamu haklarından mahrum olmaması,

Kasten işlenen suçlardan dolayı 1 yıl ve üzerinde ceza almamış olması genel şartları aranmaktadır.

Başvuru itibariyle son 1 senedir İstanbul ili Bağcılar, Küçükçekmece, Güngören, Esenler, Bahçelievler, Başakşehir yahut Bakırköy ilçelerinde ikamet ediyor olması özel şartları aranmaktadır.

Başvuru süreci:

Adayların kurumun resmi sitesi üzerinden online olarak başvurularını yapmaları gerekmektedir. Bu online başvurudan sonra adayların Diploma fotokopisi, adres belgesi, ÖSYM sitesinden KPSS P3 puan çıktısı ve ehliyet fotokopisini en geç 20 Nisan 2021 mesai bitimine kadar kuruma teslim etmeleri gerekmektedir. Puan sıralaması ve kontenjana göre adaylardan 5 katı kadarı sözlü mülakata tabi tutulacağı ilanda bunun bunun yanında açıklanmıştır.

sydv-istanbul.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu