Başvurular

Ağustos Ayı 953 Kamu Personel, İşçi ve Memur Alımı (8 Kurum İlanları) 2022

Ağustos Ayı 953 Kamu Personel, İşçi ve Memur Alımı (8 Kurum İlanları) 2022, iş başvuruları bölümünde Ağustos Ayı 953 Kamu Personel, İşçi ve Memur Alımı (8 Kurum İlanları) ile ilgili bilgi aktaracağız. Ağustos Ayı 953 Kamu Personel, İşçi ve Memur Alımı (8 Kurum İlanları) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Ağustos Ayı 953 Kamu Personel, İşçi ve Memur Alımı (8 Kurum İlanları)

Ağustos Ayı Kamu Personeli Alımı, İşçi Alımı ve Memur Alımı Duyurusu

953 kamu personel, işçi ve memur alımları nasıl yapılacağı adayların ulaşımine açıldı. 8 kurum başvuruları nasıl alacak? Başvuru yapacaklar için her ilan başlığına ayrı özel haber şeklinde sunulmuştur. Adaylar kurum isminin üzerine tıklayarak tüm detaylara ulaşabilecek.

Konya Büyükşehir Düz Memur Alımı Duyurusu 6 Kadro

Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü düz memur alımı ve zabıta memuru alımı yapacağını ilan etti. Başvurusu 10 Ağustos 2021 ve 12 Ağustos 2021 tarihleri içinde yapılacak.

KVKK Kamu Personeli Alımı Duyurusu 10 Kadro

Kişisel Verileri Koruma Kurumu yüksek kontenjanlı devlet memur alımı açıklamasu ilana çıktı. Paylaşılan ilanda KPSS şartı ile hemen hemen 8000 TL maaş Devlet Memuru alımları yapılacağı açıklamaldu. 31 ağustos ayında başvuruları ekranlara gelecek.

Ticaret Bakanlığı Kamu Personeli Alımı Duyurusu 750 Kadro

Ticaret Bakanlığı 750 muhafaza memuru alımı 24 şehir için paylaşımı yaptı. Alımı yapacak olan şehir listesi tablo şeklinde sunuldu. Fiziki yeterlilik sınavı uygulanarak yerleştirme işlemi yapılacak. Başvurusu 9 Ağustos 2021 ile 18 Ağustos 2021 tarihleri içinde alınacaktır.

Van Büyükşehir Personel Alımı Duyurusu 2 Kadro

Van Büyükşehir Belediye işçi alımı yapacaktır. Van İpekyolu Belediyesi personel alım başvuru şekli ve şartları adayların ulaşımine açıldı. 2 Ağustos tarihine kadar alımı yapılacak.

TÜBİTAK Personel Alım Duyurusu 23 Kadro

TÜBİTAK 23 kişi işe alımı Kocaeli şehrine yapılacaktır. Alınacak bireyler AR-GE personeli olarak görev yapacaktır. TÜBİTAK başvuruları 4 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapılması istenmektedir.

Çankırı Belediye Zabıta Memuru Alımı Duyurusu 2 Kadro

Çardaklı Çardaklı Belediye Başkanlığı zabıta alımı yapacaktır. Zabıta alımı başvuruları 25 Ağustos 2021 ile 27 Ağustos 2021 tarihleri içinde yapılacaktır.

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 10 Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu 10 Kadro

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 10 anlaşmali bilişim personeli alımı yapıyor. Adaylar başvurularını 1 Ağustos tarihi bitimine kadar yapması gerekiyor.

İletişim Başkanlığı Devlet Memur Alımı 30 Kadro

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığında çalıştırılmak üzere sınav yolu ile kamu personeli alımı gerçekleştirileceği ilan edildi. Adaylar başvurularını 9 Ağustos tarihinde yapabilecek.

Samsun Büyükşehir İtfaiye Eri ve Zabıta Alım Duyurusu 110 Kadro

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına 110 zabıta memuru alımı ve itfaiye eri alımı yapıldığını paylaşımı yaptı. Başvurusu 16 Ağustos 2021 tarihinden 20 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor.

Tüm ilanlara anlık ulaşmak için aşağıda bulunan cep uygulamamızı indirmeniz yeterli olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu