Bilgi Arşivi

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Afyonkarahisar Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Afyonkarahisar Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Ülkemizin en eski hastanelerinden bir tanesi olan Afyonkarahisar Devlet Hastanesi,  Sultan Abdülhamid’in isteği üzerine 1909 senesinde 28 kapasitesi ile hizmete girmiştir.

Açıldığı tarihte adı Guruba (garipler) Hastanesi olan kurum, Bilhassa Balkan Savaşı, Birinci Dünya Savaşı ve Kurtuluş Savaşı’nda yapmış olduğu hizmetler ile bi hayli önemli bir yere sahiptir.

Kurulduğu günden bugüne çok sayıda modernizasyon geçirmiş, bünyesine çok sayıda ek bina eklenmiştir. Kocatepe Devlet Hastanesi ile birleştirilerek 2009 ve 2012 yılları içinde 2 farklı blok halinde hastalarına sağlık hizmeti vermiştir.

Daha sonradan iki kurumun ayrılması ile Afyonkarahisar Devlet Hastanesi ise A ve B blok olmak üzere hastalarına sağlık hizmeti vermeye devam etmiştir.

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAfyonkarahisar Devlet Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Devlet hastanesi statüsüne sahip olan hastane, personel alımlarını da kamu kanalları aracılığı ile gerçekleştirmektedir.  Ek olarak 2018/2 4924 Sayılı Kanun’a göre anlaşmali pozisyonlar için de işçi alımı gerçekleştiren hastane,  anlaşmali personeller için ilan ve başvuru formlarını resmî sitesi üzerinden yayımlamaktadır.

Kamu personeli olarak hastane bünyesine çalışabilmek için ise Resmî Gazete, İŞKUR Kamu Memur Alımı ve Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı, İlan.gov.tr gibi kamu kanallarının da takip edilmesi gerekmektedir.

Kurumun işçi alımı için belirli bir dönemi olmadığından makalemizde dile getirdiğimiz platformları sürekli olarak takip ederek alım dönemlerini yakalama şansınızı arttırabilirsiniz.

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi İş İlanları

Hem anlaşmali personeller hem de memur statüsüne sahip pozisyonlar için adaylardan istenen çeşitli gereklilikler bulunmaktadır.  Bu bağlamda çalışmak istediğiniz pozisyon ile alakalı gereklilikleri önceden takip ederek işçi alım dönemlerinde zaman kaybı yaşamaktan kurtulabilirsiniz.

Yukarıdaki adresler üzerinden ilanları takip ederek başvurunun nereye, nasıl ve hangi zaman aralığında yapılması gerektiği gibi bilgilere rahatlıkla varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu