Müşteri Hizmetleri

Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Yurdumuzda yükseköğretim olarak tabir edilen kurumlara üniversite denilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminden sonra bireyler eğer kazanırlarsa yahut isterlerse üniversite eğitimi görebilmektedir. Üniversitelerde yalnızca 4 yıllık lisans eğitimi değil; ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora gibi bir çok akademik olarak kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Yurdumuzda bulunan tüm şehirlerde en az bir adet üniversite bulunmaktadır.

Afyon Kocatepe Üniversitesi, 1974 senesinde Afyon’da kurulmuş olan bir üniversitedir. Afyon ilimizin Merkez beldesinde ana yerleşkisi bulunan üniversite bir çok bölümde öğrencilerine eğitim vermektedir. Bu fakülteleri ve bölümleri sıralayacak olursak şöyledir;

Fakülteler Eğitim Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Tıp Fakültesi, Turizm Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Diş hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi, Enstitüler Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Yüksekokullar Afyon Sağlık Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Yabancı Diller Yüksekokulu Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Bolvadin Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Devlet Konservatuvarı Meslek Yüksek Okulları Afyon Meslek Yüksek Okulu Atatürk Saglık Hiz. M.Y.O, Bolvadin M.Y.O, Şuhut M.Y.O, Çay M.Y.O, Bayat M.Y.O, Sultandagı M.Y.O, Emirdag M.Y.O, Sandıklı M.Y.O, Dinar M.Y.O, Sinanpaşa M.Y.O, Dazkırı M.Y.O, Başmakcı M.Y.O, Uzaktan Egitim M.Y.O.

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin 0272’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve 4 farklı öğrenci işleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Afyon Kocatepe Üniversitesi ile ilgili detaylı özyeğinye sahip olabilir; tüm öğrencilik işlemleriniz ile alakalı özyeğin alabilirsiniz.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
(0272) 228 13 50

Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası
(0272) 228 13 50

Arama Kelimeleri: afyon kocatepe üniversitesi iletişim bilgileri, afyon kocatepe üniversitesi telefon no, afyon kocatepe üniversitesi irtibat tel, afyon kocatepe üniversitesi canlı destek, afyon kocatepe üniversitesi müşteri temsilcisi, afyon kocatepe üniversitesi şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu