Bilgi Arşivi

Aegon Emeklilik ve Hayat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Aegon Emeklilik ve Hayat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Aegon Emeklilik ve Hayat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Aegon Emeklilik ve Hayat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Aegon Emeklilik ve Hayat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Aegon Emeklilik ve Hayat iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Hollanda merkezli çok uluslu bir sigortacılık şirketi olan Aegon, 1983 senesinde kurulmuştur. 10 yıl süren bölgesel büyümenin sonrasında 1993 senesinde Macaristan şubesi ile başlayan globalleşme süreci sonunda güncel olarak 20’den fazla pazarda 40 milyonu aşkın müşterisinin finansal gereksinimlerini karşılamaktadır.

Ülkemiz pazarına 2008 senesinde giriş yapan şirket, AEGON Emeklilik ve Hayat A.Ş. olarak ülkemizde hizmet vermeye başlamıştır. Dünya’nın en büyük borsalarında işlem gören hisseleri ile değerine değer katan şirket, emeklilik ve fon yönetimi alanlarında önder konumundaki gruplardan biridir.

Aegon Emeklilik ve Hayat İş İlanları ve İş BaşvurusuAegon Emeklilik ve Hayat İş İlanları ve İş Başvurusu

Aegon Emeklilik ve Hayat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dünya genelinde 32 binden fazla çalışanı bulunan şirket,  15 yıla yakındır ülkemizde faaliyet göstermektedir.  10 yıl gibi kısa bir sürede globalleşmeye başlayan Aegon, hızla sürdürdüğü büyüme eğrisini ülkemizde de sürdürmek amacı ile güncel ve sürekli olarak olarak işçi alımı gerçekleştirmektedir.

AEGON Emeklilik ve Hayat A.Ş. İş ilanlarını ülkemizde bulunan kariyer portalları üzerinden yayımlamaktadır.

2021 yılı itibari ile ülkemizin en fazla kullanılan kariyer portallarından birisi olan kariyer.net adresinde 70.000’in üzerinde iş ilanı bulunmaktadır. Bu bağlamda sitede bulunan tüm iş ilanlarına iş başvurusu yapabilmeniz ilk kez bir üyelik oluşturmalı ve güncel özgeçmişinizi siteye yüklemelisiniz.

Siteye üye olabilmek için sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayabilir,  açılan pencereden de kolay bir biçimde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. İsterseniz daha bi hayli hızlı bir biçimde bu işlemleri tamamlamak için Facebook üzerinden kayıt ol seçeneğini kullanabilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz bitirdiktan sonra ise tek yapmanız gereken güncel bir özgeçmiş tercih ederek sizin için uygun gördüğünüz iş ilanlarına başvuruda bulunmak.

Bunun için dilerseniz özgeçmişinizi kariyer.net adresi üzerinden de oluşturabilirsiniz. Bu hususta önemli olan nokta ise özgeçmişinizin güncel ve detaylı olarak hazırlanmasıdır.

Kariyer.net platformunda bulunan iş ilanlarını sayfayı aşağı kaydırarak orada bulunan tablo ve linklerden basit bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Aegon Emeklilik ve Hayat İş İlanları

Aegon Emeklilik ve Hayat ait tüm açık pozisyonlar yukarıdaki kariyer platformuna ek olarak şirketin resmi internet sayfası üzerinden de yayımlanmaktadır. Bu platformları takip sürekli olarak takip ederek yayımlanan kariyer fırsatlarından bi hayli hızlı bir biçimde haberdar olabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şirket, sigortacılık ve finans sektörü başta olmak üzere, her meslek grubundan adaya çeşitli iş olanakları sunmakta olup yurt dışı bağlantıları ile yeni fırsatları da bununla birlikte getirebilir.

Bu bağlamda şirketin tüm iş ilanlarından haberdar olmak için sitemizi ve yukarıda bulunan kariyer portallarını takip etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İş Analisti İstanbul(Asya)
2 Network Engineer İstanbul(Asya)
3 Hayat Sigortası Finansal Güvence Danışmanı/Ankara Ankara
4 ETL Developer İstanbul(Asya)
5 System Engineer İstanbul(Asya)
6 İl Temsilcisi – Muğla Muğla
7 İl Temsilcisi – Adana Bölge Diyarbakır +6 il daha
8 Kurumsal Uygulamalar Analisti İstanbul(Asya)
9 İl Temsilcisi – Manisa Manisa
10 Hayat Sigortası Finansal Güvence Danışmanı/Konya Konya
11 Hayat Sigortası Finansal Güvence Danışmanı/Samsun Samsun
12 İl Temsilcisi – Samsun Bölge Çorum +3 il daha
13 Hayat Sigortası Finansal Güvence Danışmanı Denizli Denizli
14 İl Temsilcisi – Uşak UŞAK
15 Hayat Sigortası Finansal Güvence Danışmanı/İst-Avr İstanbul(Avr.)
16 Hayat Sigortası Finansal Güvence Danışmanı/İst-And İstanbul(Asya)
17 Risk Management Senior Specialist İstanbul(Asya)
18 Financial Cont.And Risk Management-Asist. Manager İstanbul(Asya)
19 Junior Software Developer İstanbul(Asya)
20 Hayat Sigortası Finansal Güvence Danışmanı/Adana Adana
21 Acente – Finansal Güvence Danışmanı İstanbul (Tümü) +5 il daha
22 Finansal Güvence Danışmanı/Balıkesir Balıkesir
23 İl Temsilcisi – Fethiye Muğla
24 Hazırlık Ekip Yöneticisi İstanbul(Avr.), İstanbul(Avr.)
25 Hayat Sigortası Finansal Güvence Danışmanı/Kayseri Kayseri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu