Müşteri Hizmetleri

AEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde AEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. AEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

AEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AEDAŞ çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde AEDAŞ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden AEDAŞ şikayet hattına ulaşabilirsiniz. AEDAŞ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

AEDAŞ yani Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. 2013 yıllında özelleşmesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Antalya, Isparta ve Burdur illerine perakende olarak elektrik satış ve sevkiyatı yapmaktadır. AEDAŞ’ın toplamda 1 milyon 700 bini aşkın abonesi bulunmaktadır. Kesintisiz ve yüksek kalitede elektrik sevkiyatında bulunan AEDAŞ’ın sloganı; “Her geçen gün daha iyiye.”

AEDAŞ Çağrı Merkezi Numarası

Açılımı Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. olan firma 28 Mayıs 2013 tarihinde özelleşme sonucu faaliyetine başlamış olup iletim noktalarından aldığı elektriği son kullanıcılara dağıtmaktadır. Çalışma kaideleri ve esasları Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu aracılığıyla belirlenmektedir. Antalya, Isparta ve Burdur illerimizde ortalama 2,2 milyon aboneye kesintisiz ve yüksek kalitede elektrik sevkiyatı görevini yerine getirmekte olan AEDAŞ, inovasyona, hizmet değerine, müşteri ve çalışan tatminiyetine verdiği önemi, hayata geçirdiği projeler ve vizyoner bakış açısıyla desteklemektedir.

Yaşanan bir sorunda yahut merak edilen bir hususta  iletişime geçilebilmesi için resmi internet sitemiz olan www.akdenizedas.com.tr adresimizde kullanıma sunulmuş olan ”İstek – Öneri – Şikayet” formunu doldurarak yahut yine resmi internet sitemizde gösterilen mail adresleri kullanılarak, sosyal platform hesaplarımız üzerinden yahut çağrı merkezi numaramız vasıtasıyla bizlere varabilirsiniz. Sorununuzun çözümü için sizlere en kısa bir sürede yazılı ve/yahut sözlü dönüş yapılacaktır. Kalite politikamızın merkezi olan müşteri tatminiyetini sağlamak maksadıyla tüm çalışanlarımız hazır durumda beklemektedirler.

AEDAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası

Tüm sorularınıza yanıt verebilmek için AEDAŞ olarak her zaman vazifeye hazırız.  Bu noktadan hareket ederek bizlere ulaşabilmeniz için www.akdenizedas.com.tr üzerinden yahut resmi internet sitemizde belirtilmiş olan alakalı mail adreslerimiz üzerinden, keza resmi internet sitemizde belirtilmiş olan “İstek – Şikayet – Öneri” formunu doldurmak suretiyle, 186 tuşlayarak çağrı merkezimizden yahut sosyal platform hesaplarımızdan sizlere uygun olanını seçebilirsiniz. Tüm görüşmelerimiz kalite politikamız gereği kayıt altındadır bunun bunun yanında, tüm şahsi tüm detaylarınız de kanun gereği koruma altındadır. Sizlere yardımcı olmak, tatminiyetinizi sağlamak birinci önceliğimizdir.

AEDAŞ Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

AEDAŞ hizmetleri kaynaklı poblemleri çözmek için vazifeye her daim hazır olan bir kurumdur.  Bu bağlamda çağrı merkezine 186 tuşlayarak ulaşabilir ve yönlendirmeleri takip ederek sorununuzun çözümü için bi hayli hızlıca doğru insana varabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için AEDAŞ müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

AEDAŞ Şikayet Hattı

AEDAŞ  şikayet hattı, üyelerinin yaşamış olduğu her sorunda yahut danışmak, öğrenmek istediği her hususta daima yardıma hazırdır. Yukarıda belirtilmiş olan çağrı merkezi numarasını arayarak sorununuzu aktarmanın bunun yanında, şubelerimize giderek, www.akdenizedas.com.tr üzerinden iletişim formunu doldurarak yahut belirtilmiş olan mail adreslerine ulaşım sağlayarak tarafımıza varabilirsiniz.

AEDAŞ’ın 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz 3 haneli bir çağrı merkezi numarası ve Antalya, Isparta, Burdur dışından arayanlar için normal bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığı ile basit bir şekilde anlık arıza ve kesinti bildirimlerinizi yapabilir, kaçak kullanım ihbarlarınızı yapabilir, sokak lambası arızalarını bildirebilir ve aboneliğiniz ile ilgili tüm detaylı bilgilere AEDAŞ çağrı merkezinden varabilirsiniz. Ayrıca bu çağrı merkezi üzerinden istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi AEDAŞ’a basit bir şekilde iletebilir, bi hayli hızlı geri dönüş alabilirsiniz.

AEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 242 339 55 55
186

Arama Kelimeleri: aedaş iletişim bilgileri, aedaş telefon no, aedaş irtibat tel, aedaş canlı destek, aedaş müşteri temsilcisi, aedaş şikayet hattı, aedaş müşteri hizmetleri numarası, aedaş çağrı merkezi numarası, aedaş iletişim numarası, aedaş çağrı merkezi, aedaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu