Müşteri Hizmetleri

Adnan Menderes Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Adnan Menderes Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Adnan Menderes Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Adnan Menderes Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Adnan Menderes Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Yurdumuzda yükseköğretim olarak tabir edilen kurumlara üniversite denilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminden sonra bireyler eğer kazanırlarsa yahut isterlerse üniversite eğitimi görebilmektedir. Üniversitelerde yalnızca 4 yıllık lisans eğitimi değil; ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora gibi bir çok akademik olarak kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Yurdumuzda bulunan tüm şehirlerde en az bir adet üniversite bulunmaktadır.

Adnan Menderes Üniversitesi, 1992 senesinde Manisa’da kurulmuş olan bir üniversitedir. İstanbul ilimizin Manisa beldesinde ana yerleşkisi bulunan üniversite bir çok bölümde öğrencilerine eğitim vermektedir. Bu fakülteleri ve bölümleri sıralayacak olursak şöyledir;

Fakülteler Turizm Fakültesi, Tıp Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Ziraat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Aydın İktisat Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Söke İşletme Fakültesi, Söke Mimarlık Fakültesi, Kuşadası Denizcilik Fakültesi, Hemşirelik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Enstitüler Fen Bilimleri Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimleri Enstitüsü, Yüksekokullar Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Nazilli Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Söke Sağlık Yüksekokulu, Söke Sağlık Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu, Nazilli Devlet Konservatuvarı Meslek Yüksekokulları Atça Meslek Yüksekokulu, Aydın Meslek Yüksekokulu, Aydın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Bozdoğan Meslek Yüksekokulu, Çine Meslek Yüksekokulu, Didim Meslek Yüksekokulu, Karacasu Meslek Yüksekokulu, Kuyucak Meslek Yüksekokulu, Koçarlı Meslek Yüksekokulu, Nazilli Meslek Yüksekokulu, Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Söke Meslek Yüksekokulu, Söke Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Sultanhisar Meslek Yüksekokulu, Yenipazar Meslek Yüksekokulu, Buharkent Meslek Yüksekokulu.

Adnan Menderes Üniversitesi’nin 0256’lı çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve 4 farklı öğrenci işleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Adnan Menderes Üniversitesi ile ilgili detaylı özyeğinye sahip olabilir; tüm öğrencilik işlemleriniz ile alakalı özyeğin alabilirsiniz.

Adnan Menderes Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
(0256) 218 20 00

Adnan Menderes Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası
(0256) 218 20 00

Arama Kelimeleri: adnan menderes üniversitesi iletişim bilgileri, adnan menderes üniversitesi telefon no, adnan menderes üniversitesi irtibat tel, adnan menderes üniversitesi canlı destek, adnan menderes üniversitesi müşteri temsilcisi, adnan menderes üniversitesi şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu