Başvurular

Adli Tıp Kurumu 79 Kamu personeli alımı bölge müdürlüklerine yapacak 2022

Adli Tıp Kurumu 79 Kamu personeli alımı bölge müdürlüklerine yapacak 2022, iş başvuruları bölümünde Adli Tıp Kurumu 79 Kamu personeli alımı bölge müdürlüklerine yapacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Adli Tıp Kurumu 79 Kamu personeli alımı bölge müdürlüklerine yapacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Adli Tıp Kurumu 79 Kamu personeli alımı bölge müdürlüklerine yapacak

Adli Tıp Kurumu Bölge Müdürlüklerine 79 kamu personeli alımı ilan edildi. İlana göre lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilir.

5 Nisan 2021 Resmi Gazete açıklamasuna göre 4 hizmetli, 3 teknisyen, 30 koruma ve güvenlik görevlisi, 24 laborant ve 18 teknik hizmet personeli (kimyager) alımı olarak kadro dağılımı yapılmıştır.

adli-tip-kurumu-personel-alimi.jpg

ALIM YAPACAK ŞEHİRLER

İstanbul, Adana, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, İzmir, Malatya, Van, Erzurum, Muğla, Şanlıurfa ve Yozgat şehirleri yapacak.

kamu-ozel-guvenlik-gorevlisi-alimi.jpg

BAŞVURU GENEL NİTELİKLERİ

T.C. vatandaşı olmak,

18 yaşı doldurmuş ve 35 yaşını (güvenlikte 30 yaş sınırı var) bitirmemiş olmak,

Erkek adaylar için askerlik durumundan muaf, yapmış yahut tecilli olmak,

Her unvan için istenen öğrenim durumlarına sahip olanların başvurusu alınacak.

adli-tip-logo-tabela.jpg

ÖĞRENİM ŞARTLARI

Hizmetli alımı minimum lise mezunu olması istenmektedir.

Güvenlik görevlisi alımı lise mezunu olması, erkek olmak, özel güvenlik kimlik kartına sahip olması ve 170 cm. ‘den, kısa boylu olmamak,

Teknisyen alımı mesleki teknik liselerin elektrik-elektronik teknolojisi alanı ve dallarından yahut endüstriyel otomasyon teknolojileri alanı – endüstriyel elektronik dalından mezun olmaları isteniyor.

Laborant alımı önlisans mezunları içinden yapılacak bölüm olarak sağlık laboratuvarı, tıbbi laboratuvar ve tıbbi laboratuvar teknikleri istenmektedir.

Kimyager alımı için üniversitelerin Kimya bölümü mezunu olması gerekmektedir.

BAŞVURULARIN ALINMASI

Adaylar 12 Nisan 2021 saat 10:00 da işleme başlayabilir ve 22 Nisan 2021 saat 17:00’a kadar başvuru yapabilecek. Başvuru için kurumun internet sayfası kullanılacak olup değişik yöntemle başvuru kabul edilmeyecek.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu