Başvurular

Adli Tıp Kurumu 23 VHKİ ve Tekniker Alımı Başvurusu 2022

Adli Tıp Kurumu 23 VHKİ ve Tekniker Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Adli Tıp Kurumu 23 VHKİ ve Tekniker Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Adli Tıp Kurumu 23 VHKİ ve Tekniker Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Adli Tıp Kurumu 23 VHKİ ve Tekniker Alımı Başvurusu

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Yayınlanan ilanına göre veri hazırlama kontrol işletmeni ve tekniker alımı Adli Tıp Kurumu bünyesine istihdam edilecek. Bakanlık 23 kamu personeli alımı hangi artlarda gerçekleştiriyor.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvanlar olarak alımlar 4 farklı unvanda alınacak olup ve bu unvanların 14 Veri Hazırlama ve kontrol işletmeni, 1 aşçı, 2 biyolog ve son kez ise 6 adet sağlık teknikerlerinin alınacak.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 35 yaşını bitirmemiş olmak şartı aranıyor.

Askerlikle ilgisi bulunmamak, belirli suçlardan mahkum olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmayan adaylar alınacak. Son müracaat tarihi saygınlığıyla başvurulacak pozisyon için gerekli öğrenim niteliğini taşıyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvurular Adli Tıp Kurumunun resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Başvurular Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresinde online olarak yapılacaktır. Şahsen yahut posta yolu ile yapılacak müracaatlar kurum aracılığıyla yapılan bilgilendirmede kabul edilmeyecektir.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular alınmaya başlamış olup en geç müracaatların ise en geç 27 Ağustos 2021 tarihinde sona ereceği altı çizildi.

Adaylar için başvurular online olduğundan son başvuru tarihinin 23:59 da sona ereceği belirtiliyor.

Öğrenim Şartları

VHKİ: Büro yönetimi, büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, sekreterlik, ofis teknolojileri ve yönetimi, büro hizmetleri ve yönetici asistanlığı, önlisans programlarının birinden mezun olmak şartları da ek olarak aranmaktadır.
Aşçı: aşçılık, hazır yemek ve aşçılık, mutfak yönetimi, yemek pişirme teknikleri, gastronomi ve mutfak sanatları önlisans programlarının birinden mezun olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu