Müşteri Hizmetleri

Adidas Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Adidas Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Adidas Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Adidas Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Adidas Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Adidas çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Adidas müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Adidas şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Adidas müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Spor ürünleri ve kıyafetleri hususunda marka değeri olan Adidas, bir çok mağazaları aracılığıyla müşterileriyle buluşmaktadır. Adidas mağazaları dışında online olarak da üyelerine hizmet vermektedir.

Adidas Çağrı Merkezi Numarası

Sipariş vermeden önce ve verdikten sonra da üyelerinin sorularına yanıt verebilmek adına çağrı merkezi mevcuttur.

Adidas markaveya adını veren şirketin kurucusu Adi (Adolf) Dassler aracılığıyla kurulmuştur. Adi Dassler ise  Rudolph Dassler in kardeşidir. Kardeşi ise bildiğiniz gibi Puma’nın kurucusudur.

Adidas çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İkinci Dünya Savaşı başlamadan önce Almanya’da bir kasaba olan Herzogenaurach’ta iki kardeş ayakkabı yapıp satmak maksadıyla ayakkabı üretimi yapabilecekleri bir atölyeyi ortaklaşa açarak girişime başlamışlardır. İlerde bu kardeşlik sorunlar yaşayacak ve birbirlerine düşman olacak kadar ileriye gidecektir.

Adidas Müşteri Hizmetleri Numarası

İkinci dünya savaşı ardından Herzogenaurach kasabasını ikiye bölen nehrin iki yakasına ayrı ayrı atölye açarak yaşamlarını sürdürmeye başlamışlardır. Burada kardeşlerden biri pumanın diğeri ise adidasın temellerini atmışlardır. Günümüzde hala bu kasaba da atölyeleri bulunmaktadır. İki kardeş içindeki çatışma iki büyük markanın doğmasına sebebiyet vermiştir. Adidas günümüzde bi hayli kendini geliştirmiş olup bi hayli büyük bir spor markası haline gelmiştir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Adidas müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Adidas Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Adidas teknolojik gelişmeleri takip ederek ve sürekli olarak kendini geliştirerek bi hayli büyük bir spor markası haline gelmiştir. Müşteri kitlesine önem gösterirken adidas müşteri hizmetleri direk bağlanma olarak sürekli olarak müşteri tatminiyetini de amaçlamaktadır. Adidas ile alakalı yaşadığınız poblemleri veya paylaşmak istediğiniz yorum ve önerileri ister müşteri hizmetleri numarası üzerinden ister iletişim formu üzerinden rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Adidas Şikayet Hattı

Adidas iletişim 444 lü numarası yoktur fakat şirketin sabit hattından da müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Adidas müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Adidasşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Adidas çağrı merkezini aradığınızda müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip istekleriniz yahut şikayetleriniz ile ilgili size yardımcı olabilir.

Hafta içi saatleri 09:00 ile 18:00 içinde hizmet veren Adidas müşteri hizmetlerine aşağıda yazılı olan Adidas telefon no dan varabilirsiniz.

Adidas Çağrı Merkezi Numarası:
0212 337 11 22

İnternet üzerinden Adidas müşteri temsilcileri ile iletişime geçmek isteğe göre, aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Adidas İletişim Formu

Şirket Merkezi:
RönesansBiz Plaza
Mecidiyeköy Mahallesi, Oğuz Sok. No:4
34387 Şişli, İstanbul Türkiye

Arama Kelimeleri: adidas iletişim bilgileri, adidas telefon no, adidas irtibat tel, adidas canlı destek, adidas müşteri temsilcisi, adidas şikayet hattı, adidas müşteri hizmetleri, adidas müşteri hizmetleri numarası, adidas çağrı merkezi numarası, adidas iletişim numarası, adidas çağrı merkezi, adidas müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu