Bilgi Arşivi

Adese İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Adese İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Adese İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Adese İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Adese İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Adese’de çalışmak isteyenlere müjde! Adese iş ilanları, iş başvurusu, Adese işçi alımı haberleri makalemizde.

Tam adıyla Adese Alışveriş Merkezleri ve Ticaret Anonim Şirketi, alışveriş alanlarında çalışmalarını sürdürmeye devam eden bir şirkettir. Merkez, Türkiye’de bulunan Adese, bi hayli indirimli fiyatlar sunan bir perakendeci niteliğindedir.

Aynı zamanda bir çok fabrikaya, okula, hastanelere ve bir çok kuruluşa önemli gereksinimlerini göndermektedir. Bu şirketin; Türkiye’nin bir çok ilinde mağazası bulunmaktadır. Bu iller; Konca, Kocaeli, Aksaray, Mersin, İstanbul, Ankara, Karaman ve Sakarya’dır. Bu illerde ise; toplamda 130’dan daha fazla şubesi bulunmaktadır.

Adese mağazasında yapmış olduğu indirimleri ve çeşitli kampanyaları herkesin duyabilmesi için; her iki ayda bir Aile Dostu adında bir dergi yayınlayarak kampanyalarından insanları haberdar etmektedir.

Adese İş İlanları

Adese, bi hayli köklü ve bir çok şehirde hizmet verdiği için; başvurular da sürekli olarak güncellenmektedir. İş ilanlarını görüntüleyebilmek için ise; Adese ’ye giderek yüz yüze başvuru yapmanız da olabilecek olabilir.

Lakin bu durum sürekli olarak geçerli değildir. Bundan dolayı internet üzerinden başvuru yapmanız sizin için daha doğru olabilir.  İnternet üzerinde bir çok iş başvurusu yapabileceğiniz site bulunmaktadır.

Adese’nin resmi sitesi yahut kariyer.net gibi sitelerden başvuru yapılabilir. Lakin bu ilanların belirli bir tarihi mevcuttur ve belli bir zamandan sonra yayından kaldırılmaktadır.  Bu nedenle ilan tarihlerini özenli bir biçimde takip etmeniz ve başvurularınızı en bi hayli hızlı biçimde gerçekleştirmiş olmanız da sizin için çok daha iyi olacaktır.

Adese İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adese alışveriş merkezine başvuru yapabilmek için; ilk kez hangi pozisyonda çalışabileceğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra ise; hangi pozisyonun hangi şartı istediğini kontrol etmeniz ve bu koşullara uyum sağladığınız takdirde başvurularınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Lakin başvurunuzu yaparken, yetkililerin cv belgenizi görüntülemesi de çok mühimdir. Eğer halen cv belgeniz yoksa kariyer.net üzerinden kendinize özgeçmiş oluşturabilir ve yetkililere belgenizi gönderebilirsiniz.

Adese İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Adese adı altında çalışabilmek için başvuru yapabileceğiniz bir çok pozisyon bulunmaktadır. Bu pozisyonlar ise şu biçimde paylaşılmıştır;

  • Satış Departmanı
  • Pazarlama Departmanı
  • Hizmet Departmanı
  • Müşteri İlişkileri
  • Yönetim Departmanı
  • Diğer pozisyonlarından kendinize en uygun olanını seçerek başvurularınızı gerçekleştirmeniz olabilecekdür.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu