Müşteri Hizmetleri

Adese Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Adese Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Adese Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Adese Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Adese Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Adese çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Adese müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Adese şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Adese müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Adese, 1991 senesinde Konya’da kurulmuş olan bir alışveriş marketler zinciridir. Adese’nin; Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Bolu, Isparta, Karaman, Kırıkkale, Konya ve Mersin illerimizde bulunan 154 marketi ile hizmet vermektedir. Adese’nin toplamda 2600’ü aşkın çalışanı bulunmakla birlikte toplamda 35 milyon insana hizmet vermektedir.

Adese, yüzlerce ürün kategorisinde bulunan binlerce ürün çeşidi ile üyelerine bol seçenek sunar. Ayrıca aylık olarak sunduğu özel indirimler aracılığıyla ekonomi dostudur. Adese, 9 ilde bulunan marketiyle bir çok birinin gözde alışveriş merkezi olmuş durumdadır.

Adese Çağrı Merkezi Numarası

Perakende alışveriş sektöründe 1991 senesinden beri faaliyetlerine devam eden Adese markası olarak, alanımızda emin adımlarla yürümekteyiz. 2011 senesinde İstanbul Borsası’nda da yerimizi almış bulunmaktayız. Bizimle çalışanlar bilirler ki; sizlere güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşatmak, bizim tek gayemiz! Alışveriş süreçlerinizin her aşamasında, her ince ayrıntısında sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sizler için en sağlıklı ürünleri, steril mekanlarda sunmayı planlıyoruz. Ürünlerimizin tamamını kalite kontrolünden geçiriyor ve gıda güvenliği yönünden sizlere garanti veriyoruz. Siz de güvenilir bir alışveriş keyfi yaşamak istiyorsanız veya İstanbul Borsa’sındaki hisselerimizle alakalı bilgi edinmek istiyorsanız; Adese çağrı merkezi numaramızdan bizlere varabilirsiniz. Adese çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Adese Müşteri Hizmetleri Numarası

Adese ismiyle yola koyulduğımız bu sektörde; en büyük olmayı değil, en iyi olmayı planlıyoruz. Dolayısıyla da siz kıymetli üyelerimizin tatminiyetini önemsiyoruz. Güleryüzlü personellerimiz ve kalite kontrolünden geçmiş ürünlerimiz ile sizleri tatmin etmeye çalışıyoruz. Alışveriş sürecinde her etapta yanınızda olmaya özen gösteriyoruz. Yine de bizi tercih etmeden önce aklınıza takılan soruları sormak isteğe göre, tüm içtenyetimizle yanıtlıyoruz. Adese müşteri hizmetleri numaramız olan 444 0 237 hattımızdan bizlere ulaşabilir, ürünlerimiz veya borsa bilgilerimiz ile ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt alabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Adese müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Adese Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Adese şifrketi olarak; içtenyetimiz ve siz kıymetli üyelerimize olan bakış açımız; sizleri her daim tatmin etmeyi gerektiriyor. Bu nedenle de hem mağaza çalışanları olarak hem de müşteri hizmetleri olarak her daim yanınızdayız. Adese müşteri hizmetlerimize direk bağlanmak isteğe göre, 444 0 237 numaralı hattımızı kullanabilirsiniz. Hat başında olan personellerimizle sizlere gereken hizmeti vereceğimize, tüm soru ve poblemlerinıza çözüm bulacağımıza emin olabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Adese müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Adese Şikayet Hattı

Adese şifrketi olarak vizyonumuz; her anlamda müşteri tatminiyetini sağlamak, en büyük değil, her zaman en iyi olmaktır. Siz kıymetli üyelerimizi tatmin etmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Lakin alışveriş esnasında veya ardından, çalışan personellerimizle veya ürünlerimizle alakalı herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde bize iletebilirsiniz. Adese şikayet hattımızı tercih ederek bizlere her zaman ulaşabilir, tatmin kalmadığınız konuları iletebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden de şikayet, istek, öneri ve teşekkür formu doldurarak; tecrübelerinizi bizimle paylaşabilir, poblemlerinıza en kısa bir sürede çözüm bulacağımıza emin olabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Adese müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Adeseşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Musalla Bağları Mahallesi Gökler Sokak No 4 Selçuklu / Konya / Türkiye

Telefon: 90 332 221 40 00 – 221 42 42

Faks: 90 332 221 42 35

Adese’nin 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Adese’de yapmış olduğunuz alışveriş ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, indirimler ve broşürdeki indirimli ürünler ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Adese Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 237

Arama Kelimeleri: adese iletişim bilgileri, adese telefon no, adese irtibat tel, adese canlı destek, adese müşteri temsilcisi, adese şikayet hattı, adese müşteri hizmetleri numarası, adese çağrı merkezi numarası, adese iletişim numarası, adese çağrı merkezi, adese müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu