Bilgi Arşivi

Adel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Adel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Adel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Adel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Adel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Adel’de çalışmak isteyenlere müjde! Adel iş ilanları, iş başvurusu, Adel işçi alımı haberleri makalemizde.

Adel, İstanbul’da faaliyet göstermeye başlamış bir kırtasiye ürünleri şifrketidır. 1969’dan beri hizmet veren Adel, Faber Castel şirketi ile işbirliği içindedir.

Yazım gereçlerinin üretimi esnasında, bu amaç için yetiştirilen ağaçları kullanan Adel, doğa dostu olması ile ön plana çıkmaktadır.

Adel şifrketi, 2013 senesinde Adeland adlı yan markasını oluşturmuş ve çocuklara yönelik yazma ürünleri üretmeye başlamıştır. 

Adel Güncel İş İlanları

Adel, uzun yıllardir hizmet vermekte ve her geçen gün daha da büyümektedir. Bu nedenle şirketin birden fazla alanda personel ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Adel şifrketinın personel gereksiniminin karşılanması için iş ilanları açılmakta ve başvurular kabul edilmektedir. 

Adel güncel iş ilanlarına ulaşmak için internet üzerinde iş ilanı paylaşımı yapan platformlara inceleyebilirsiniz. Bu platformlar, birden fazla firma gibi Adel’in de iş ilanlarını paylaşarak vatandaşları bilgi sahibi olmanızıtedir.

Lakin bilinmesi gerekir ki, şirketin personel ihtiyacı farklı zamanlarda değişmekte ve iş ilanları da bu doğrultuda farklılaşmaktadır.

Bu nedenle bu firmada çalışmak isteyenlerin sürekli olarak olarak ilanlara göz atması tavsiye edilmektedir. 

Adel İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adel şifrketina yapılacak başvurular internet üzerinden yapılmaktadır. Adel başvuruları için şirketin resmi web sitesini veya kariyer.net platformunu kullanabilirsiniz.

Resmi web sitesi üzerinden yapılacak başvurularda, “İnsan Kaynakları” sekmesi kullanılmaktadır. 

Adel iş başvurunuzu kariyer.net platformundan yapacaksanız, bu siteye üye olmanız ve sisteme CV’nizi oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra Adel şifrketinın güncel iş ilanlarından istediğinize tıklayarak “Başvur” butonuna tıklamalısınız. Adel iş başvurularının tamamı, insan kaynakları departmanında çalışan yetkililer aracılığıyla incelenecek ve olumlu bir gelişme olursa siz değerli okurlarımıza haber verilecektir. 

Adel İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Adel şifrketi, birden fazla alanda hizmet verdiği için değişik birimlerde çalışacak personellere ihtiyaç duymaktadır. Alımlar, personel açıklarına göre belirlendiği için değişik zamanlarda değişik birimlerde çalışan alınabilmektedir. Başvuru yapabileceğiniz bazı pozisyonlar şu biçimdedir: 

  • Bütçe Raporlama Uzmanı
  • E-ticaret Yöneticisi
  • Pazarlama Yetkilisi
  • Tasarım Mühendisi
  • Kalite Kontrol Uzmanı

Yukarıda bulunan başvuruların hala sürdüğinden emin olabilmek için kariyer.net web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu