Başvurular

Adana Şehir Hastanesi Personel Alımı Başvuru Ekranı 2022

Adana Şehir Hastanesi Personel Alımı Başvuru Ekranı 2022, iş başvuruları bölümünde Adana Şehir Hastanesi Personel Alımı Başvuru Ekranı ile ilgili bilgi aktaracağız. Adana Şehir Hastanesi Personel Alımı Başvuru Ekranı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Adana Şehir Hastanesi Personel Alımı Başvuru Ekranı

Adana şehir hastanesi işçi alımı ne zaman başlıyor? Adana Şehir Hastanesi, binlerce insana hizmet veren hastanelerden biridir. 1300 yatak kapasiteli hastane şimdilerde de aktif bir biçimde faaliyet gösteriyor.

Genel hastane hizmetlerinin yanında onkoloji hastanesi, kalp ve damar cerrahisi gibi bölümlerde yer alıyor. Şehir hastanesi içinde 57 ameliyathane ve 180 yoğun bakım ünitesi yer alıyor.

Binlerce personel Adana Şehir Hastanesi adı altında görev alıyor. Bölgenin sağlık üssü olan Adana Şehir Hastanesi bünyesine düzenli olarak işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Sitemizde Adana Şehir Hastanesi iş ilanları ile ilgili detayları bulacaksınız. Şehir hastanesinde binlerce personel içinde yerinizi almak isteğe göre hemen başvuru yapabilirsiniz.

Hastane ilanları bu bölüme bağlı taşeron firmalar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Yılın belirli dönemlerinde bu firmalar aracılığıyla işçi alımı ilanı yayınlanmaktadır.

Adana Şehir Hastanesi Güncel İş İlanları 2021

İŞKUR üzerinden Adana Şehir Hastanesi’nde istihdam edilmek üzere işçi alımı yapılacağı bilgisi verildi Yayınlanan ilana göre, Adana Şehir Hastanesi adı altında çalıştırılmak üzere engelli işçi alımı gerçekleştiriliyor.

Personel alımı iş başvuruları İŞKUR üzerinden online olarak yapılacaktır. Son başvuru tarihi ise 9 Ağustos 2021 olarak bilgisi verildi.

Adana Şehir Hastanesi çok sayıda işçi alımı gerçekleştiriyor. Hastane içinde farklı branşlardan personel alınıyor. Sitemiz üzerinde Adana şehir hastanesi hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları anlık olarak takip edebilirsiniz. Hastanede yayına giren iş ilanlarını anlık olarak elinizin altına getiriyoruz. İnternet adresimizde bulunan haberleri takip ederek anında başvuru yapabilirsiniz. İnternet adresimiz üzerinde adana şehir hastanesi açıklamalarını ve haberlerini ilk kez siz okuyabilirsiniz.

İş İlan No (00006154014) ile dana ikameti olanların başvurusu alınacak.

Adaylar başvuruları aşağıda bulunan link adresini kopyalayıp yeni adreste açma yolu ile erişecektir.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006154014

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu