Başvurular

Adalet Bakanlığı 7-15 Bin TL Maaşla 25 Kamu Personeli Alımı 2022

Adalet Bakanlığı 7-15 Bin TL Maaşla 25 Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Adalet Bakanlığı 7-15 Bin TL Maaşla 25 Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Adalet Bakanlığı 7-15 Bin TL Maaşla 25 Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Adalet Bakanlığı 7-15 Bin TL Maaşla 25 Kamu Personeli Alımı

Adalet Bakanlığı 7-15 bin TL maaşla kamu personeli alımı yapacağını 21 Haziran tarihinde dile getirdi. Alımı yapılacak personel için şartları ve istenen düzeye göre tablo halinde sunuldu.

Adaylar başvurularını 28 Haziran 2021 ile 12 Temmuz 2021 tarihleri içinde saat 23:59:59’a kadar https://www.turkiye.gov.tradresi üzerinden giriş yaparak, e-Devlet üzerinden yapılması gerekmektedir.

Genel şartları içinde devlet memuru olmasına engel bir durumu olmaması ve hizmet durumlarına göre istenen özelliklere sahip olması gerekiyor.

adalet-memur-alimi.jpg

Öğrenim Durumları

Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden yada bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümü mezunları başvuru yapabilecek.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu