Başvurular

Adalet Bakanlığı 26 Sözleşmeli Personel Alımı 24 Eylül Son 2022

Adalet Bakanlığı 26 Sözleşmeli Personel Alımı 24 Eylül Son 2022, iş başvuruları bölümünde Adalet Bakanlığı 26 Sözleşmeli Personel Alımı 24 Eylül Son ile ilgili bilgi aktaracağız. Adalet Bakanlığı 26 Sözleşmeli Personel Alımı 24 Eylül Son ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Adalet Bakanlığı 26 Sözleşmeli Personel Alımı 24 Eylül Son

Adalet Bakanlığı adı altında Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü adı altında çalıştırmak için toplamda 26 işçi alımı yapılacağı Adalet Bakanlığı açıklamalmuştu. Başvuru şartları kapsamı içinde ilanın detaylarına da bağlı olarak BİGM aracılığıyla paylaşılan şartlar içinde özellikle KPSS’den 60 puan ve üzeri alınması şartı bulunmaktadır.

Bilgi İşlem Merkez Teşkilatı olarak Sözleşmeli Mühendis Alım İlanı da Merkez Teşkilatı Sözleşmeli Çözümleyici Alım İlanı olarak sunulan Adalet Bakanlığı anlaşmali işçi alımı ne zaman başlıyor, şartları nelerdir?

Resmi Gazete’de yayına giren ilana bağlı olarak Adalet Bakanlığı adı altında çalıştırmak için 26 anlaşmali kamu personeli alımı yapıldı. Bu bağlamda Adalet Bakanlığı’na bağlı Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü adı altında çalışması için 18 mühendis ve 8 çözümleyici pozisyonlara işçi alımı yapılacaktır.

Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Adalet Bakanlığının yapacağı Bilgi İşlem Merkezi 26 personel alımları şartları içinde bulunan KPSS 60 puan ve üstü şartını karşılayan adaylar ise başvurularını da 13 – 24 Eylül tarihleri içinde e-Devlet üzerinden yapılabilecek bunun bunun yanında şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular ise kabul edilmeyecektir.

Başvurular için gereken koşullar bunun bunun yanında istediğimiz belgeler, sınav süreci ile alakalı diğer bilgiler Adalet Bakanlığının internet sitesi üzerinde yapılmaktadır. Aynı zamanda Adalet Bakanlığı aracılığıyla yapılacak personel alım ilanları Adalet Bakanlığı E Devlet üzerinden ilanlara başvurular kabul edilmektedir. Güncel adalet bakanlığı alım ilanları bu günler de sürdürmektedir.

Başvuru haberi tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu