Başvurular

Adalet Bakanlığı 26 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı İlanları 2022

Adalet Bakanlığı 26 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı İlanları 2022, iş başvuruları bölümünde Adalet Bakanlığı 26 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı İlanları ile ilgili bilgi aktaracağız. Adalet Bakanlığı 26 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı İlanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Adalet Bakanlığı 26 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı İlanları

Adalet Bakanlığı 26 anlaşmali kamu personeli alımı için iki ilan birde paylaşımı yaptı yayına giren ilanın ilki 8 kişi ve ikinci olan 18 kişi olarak yayınlandı.

Genel Şartlar

2020-KPSSP3 puan türünden minimum 60 puan almış olmak,

Fakültelerin dört yıllık Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Adli Bilişim Mühendisliği yahut Matematik Mühendisliği bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Başvuru Grubu 1.Grup Alan:

Yazılım Geliştirme (Java)

Yazılım Geliştirme (.Net)

Yazılım Test

Veri Tabanı Yönetimi

Yapay Zeka Geliştirme

Web Önyüz Geliştirme

Alınacak Personel Sayısı: 16 2.Grup Alan:

Sistem Yönetimi

Sistem Yönetimi (Windows)

Network (Ağ Yönetimi)

Veri Yedekleme Yönetimi

Ağ Altyapısı Yönetimi

İletişim Sistemleri Geliştirme

Bilgi Güvenliği

Alınacak Personel Sayısı: 10

Brüt Ücret

Hazine ve Maliye Bakanlığının 07/07/2021 tarihli ve 421208 sayılı Genelgesi ile brüt tavan ücret 8.772,86 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Kurum aracılığıyla tespit edilen brüt ücretin 1,9 katına kadar ödeme yapılabilecektir.

Adaylar başvurularını 13 Eylül 2021 ile 24 Eylül 2021 tarihleri içinde saat 23:59:59’a kadar e-Devlet üzerinde Adalet Bakanlığı – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden gerçekleştirilecek olup açıklamada gösterilen süre içinde şahsen yahut posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvurular için gerekli koşullar, istediğimiz belgeler, sınav süreci ile alakalı diğer bilgiler Bakanlığın internet adresinde www.adalet.gov.tr bulunmaktadır. Ayrıca adaylar sınava ilişkin bilgileri Kariyer Kapısı üzerinden görüntüleyebilecektir.

Başvuru mühendis alımı kılavuzu

Başvuru çözümleyici kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu