Başvurular

Adalet Bakanlığı 12 Bin 984 kamu personeli alımı başvuru şekilleri 2022

Adalet Bakanlığı 12 Bin 984 kamu personeli alımı başvuru şekilleri 2022, iş başvuruları bölümünde Adalet Bakanlığı 12 Bin 984 kamu personeli alımı başvuru şekilleri ile ilgili bilgi aktaracağız. Adalet Bakanlığı 12 Bin 984 kamu personeli alımı başvuru şekilleri ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Adalet Bakanlığı 12 Bin 984 kamu personeli alımı başvuru şekilleri

Adalet Bakanlığı ilanları peş peşe yayınlandı. 12 bin 984 kamu personeli alımı ilanlarına başvurular kabul edilmeye devam ediliyor. 1500 sürekli olarak işçi alımı 4-8 Mart 2021 tarih aralığında alınıyor. Diğer ilanlara başvurular 12 Mart 2021 tarihi bitimine kadar yapılacak.

Sürekli işçi alımlarında KPSS şartı olmadığı gibi tüm öğrenim düzeylerinde başvuru kabul edecektir. Diğer alımların kendilerine özgü başvuru şartları olduğu üzere kılavuzların incelenmesi gerekmektedir.

ADALET BAKANLIĞI 5358 İKM VE PERSONEL ALIMI

Adalet Bakanlığı 5358 kamu personeli alımı yapacağını resmi gazete’ de ilan etmişti. Bakanlık infaz koruma memuru, büro personeli, aşçı, hemşire, sağlık teknikeri, teknisyen, kaloriferci ve şoför alımı olarak yapacak. Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar bu alımlara başvuru yapabilecek.

ADALET BAKANLIĞI 5075 KATİP VE MÜBAŞİR ALIMI

Adliyeler 5.075 kamu personeli alım ilanları paylaşımı yaptı. Adalet Bakanlığı adı altında koruma ve güvenlik görevlisi, şoför, zabıt katibi, aşçı, tercüman ve mübaşir alımı yapılıyor. Başvuru yapacak adaylar ilan içinde bulunan lise, önlisans ve lisans durumuna göre yapacak.

ADALET BAKANLIĞI 237 ŞOFÖR VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI

Adalet Bakanlığı merkez taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere minimum lise mezunları içinden 237 kamu personeli alımı yapıyor. Aşçı, kaloriferci, koruma ve güvenlik görevlisi, şoför, teknisyen ve mühendis alımı yapılacak.

ADALET BAKANLIĞI 814 İCRA KATİBİ ALIMI

Adalet Bakanlığı aracılığıyla adalet saraylarında çalıştırılmak üzere 814 icra katibi kamu personelleri alımı yapılacak. En az lise mezunu icra katibi alımına kimler hangi şartlarda başvuru yapacak.

ADALET BAKANLIĞI 1500 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI

Adalet Bakanlığı kendi adı altında bulunan Bakanlık ve taşra teşkilatlarındaki adliyelere 1500 sürekli olarak işçi alımı yapacak. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 58 kadrosu yer alıyor bu alım içinde. Başvurusu 4-8 Mart 2021 tarihleri içinde alınıyor. 3 farklı ilan kılavuzları sayfa sonunda yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu