Başvurular

Adalet 8 Bin 772 TL Maaş Kamu Personeli Alımı Başvurusu Başladı (24 Eylül Son) 2022

Adalet 8 Bin 772 TL Maaş Kamu Personeli Alımı Başvurusu Başladı (24 Eylül Son) 2022, iş başvuruları bölümünde Adalet 8 Bin 772 TL Maaş Kamu Personeli Alımı Başvurusu Başladı (24 Eylül Son) ile ilgili bilgi aktaracağız. Adalet 8 Bin 772 TL Maaş Kamu Personeli Alımı Başvurusu Başladı (24 Eylül Son) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Adalet 8 Bin 772 TL Maaş Kamu Personeli Alımı Başvurusu Başladı (24 Eylül Son)

Geçen günlerde Adalet Bakanlığı 8 Bin 772 TL maaşlı kamu personeli alımı için ilan açıklaması yapıldı. Bakanlık işçi alımında başvurular bugün başladı. 24 Eylül 2021 tarihi başvuru son tarihi.

Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Genel Müdürlüğüne Personel Alımı

Adalet Bakanlığı aracılığıyla yapılan bilgilendirmede 18 birinin bakanlık merkez teşkilatı Bilgi İşlem Genel Müdürlüğünde çalıştırılacağı ve adayların tamamının 2020 KPSS puan sıralaması sırasına göre seçileceği bilgisi verildi. Alınacak personeller Mühendis ünvanı ile alınacaklar.

Adalet Bakanlığı KPSS 60 ile Personel Alıyor

Adalet Bakanlığı 18 Mühendis alımında adayların 2020 KPSS P3 puanının minimum 60 olması,

Memuriyet genel şartlarını taşımaları,

Lisans Bilgisayar, Bilgisayar Yazılım, Bilgisayar Sistemleri, Bilişim Sistemleri, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Yazılım, Endüstri, Endüstri ve sistem, Adli Bilişim yahut Matematik Mühendislikleri bolüm mezunu olmaları şartları ve haberimiz ekinde başvuru kılavuzunda gösterilen özel bilgisayar teknik konuları üzerine sertifika ve benzeri yetkinliklerin adaylarda bulunması gerekmete olduğundan başvuru kılavuzunu ayrıntılı inceleyin.

Adalet Yeni Personel Alımı Başvurusu Ne Zaman?

Adalet yeni işçi alımı başvuruları bugün başladı ve şartları taşıyan bütün mühendis adaylarının 24 Eylül 2021 tarihine kadar başvurularını e devlet üzerinden Adalet Bakanlığı-Kariyer Kapısı ve kursiyer kapısı isealimkariyerkapisi.cibiko.gov.tr adresi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu