Bilgi Arşivi

Adabank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Adabank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Adabank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Adabank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Adabank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Adabank’ta çalışmak isteyenlere müjde! Adabank iş ilanları, iş başvurusu, Adabank işçi alımı haberleri makalemizde.

20.10.1984 tarihinde çalışmaya başlayan Adabank Uzan Grup aracılığıyla kurulmuştur. Lakin 2004 senesinde Uzun Grubuna ait olan bütün şirketlere el konulduğu için; Adabank’ta Tasarruf Mevduatı aracılığıyla yönetilmeye başlanmıştır.

2006’da ise; bu bankanın satışı Bankacılık ve Düzenleme Denetleme Kurulu aracılığıyla satılmıştır. Adabank’ın yönetim kurulu başkanlığı ise; Abdullah Güzeldülger’e aittir.

İstanbul’da kurulan bu banka, Mecidiyeköy Vergi Dairesine bağlı bir biçimde çalışmalarına sürdürmektedir. Şirketin toplam personel sayısı; en fazla 1500 kişi olarak belirlenmiştir.

Adabank İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAdabank İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Adabank Güncel İş İlanları

Adabank adı altında çalışmak istiyorsanız, ilanları takip etmeniz çok mühimdir. Adabank şirketler grubu çalışanlarının huzuruna çok önem vermektedir. Bu nedenle de çalışanlarının bütün isteklerini yerine getirmeye ve refah düzeysini yükseltmeye de bi hayli fazla önem vermektedir.

Adabank İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adabank’a başvuru yapmak istiyorsanız; kariyet.net sitesine üye olmanız yeterli olacaktır. Daha sonra ise; kendinizi kısaca anlattığınız bir özgeçmiş belgesi oluşturmanız gerekecektir. Firma yılın belirli zamanlarında iş ilanlarını güncellemeye de sürdürmektedir.

Siz de bu ilanları kariyer.net üzerinden sürekli olarak takip edebilir ve kendinize uygun bir pozisyon tespit ettiğiniz takdirde başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bu sitelerde yayına giren iş ilanlarının büyük bir çoğunluğu kapanma tarihine sahip olduğundan ötürü başvurularınızı gününü geciktirmeden yapmanız mühimdir. İlanlar yayından kaldırıldıktan sonra, başvuru yapmanız da kesinlikle olabilecek değildir.

Adabank Başvuru Yapabileceğiniz Pozisyonlar

  • İstanbul içinde bulunan şube sayısı: 25
  • İstanbul dışında bulunan şube sayışı: 26
  • Toplam Adabank şube sayısı: 51

Çalışan Sayıları;

Şirkette %53 oranında erkek personel çalışıyorken, %47 oranında kadın personel çalışmalarını sürdürmektedir.

Departmanlar

  • Finans Departmanı: İşletme bölümünden mezun olunması gerekmektedir.
  • Bilgi İşlem Departmanı: İktisat bölümünden mezun olunması gerekmektedir.
  • Denetim/Teftiş Departmanı: Bilgisayar bölümünden mezun olunması gerekmektedir.
  • Pazarlama DepartmanıAdabank: Kamu yöneyimi bölümünden mezun olmanız gerekmektedir.

Siz de yukarıdaki departmanlardan birine başvurmak ve Adabank’ta çalışma yaşamına başlamak istiyorsanız; gerekli koşulları karşılamanız gerekmektedir. Bilhassa de gerekli üniversitelerin gerekli bölümlerinden mezun olmanız başvurularınız için çok mühimdir. Yetkililer sizi başvurduğunuz pozisyona uygun gördüğü takdirde, mutlaka geri dönüş yarayacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu