Müşteri Hizmetleri

Acunmedya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Acunmedya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Acunmedya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Acunmedya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Acunmedya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Acunmedya çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Acunmedya iletişim telefon numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Acun Medya, 2006 senesinde Acun Ilıcalı aracılığıyla kurulmuş bir medya şirketidir. Şirketin kuruculuğunu yapan Acun Ilıcalı, yapımcılığını üstüne aldığı çoğu programın sunuculuğunu da yapmaktadır. Acun Medya şirketi, 2013 senesinde Tv8 kanalını satın almış, bünyesinde bulundurmaktadır.

Fear Factor programı ile Acun Ilıcalı ve Acun Medya bilinen yapımcılardan birisi olmuştur. Acun Medya yapımcılığını yaptığı programlar şöyledir; Fear Factor, Survivor, Devler Ligi, Var Mısın Yok Musun, Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye gibi yurdumuzda en fazla seyredilen ve konuşulan programları yapmaktadır.

Acunmedya Çağrı Merkezi Numarası

Acun Medya’nın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Acun Medya’nın yapımcılığını üstüne aldığı programlar ile ilgili bilgi alabilir, başvurular ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Global bir yapıya geçiş yapan medya bu alanda bi hayli başarılı olmuştur. Sadece Türk ve ülkeler arası formatlar üretmekle kalmayarak sektörde mühim mesafeler katetmiştir. Aynı zamanda televizyon sektörüne de odaklanarak yayın stratejileri geliştirmiş olup bu sektörde mühim bir yer edinmiştir. Dijital entegrasyon ve yeni reklam alanlarına da yönelen medya bi hayli geniş yelpazede hizmetler sağlamaktadır.

Acun Medya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 324 88 56

İzleyicilerine daima keyifli ve ilham veren içerikler ile tatminiyeti arttırmayı hedeflemektedir. Ayrıca kaliteli içerikler üretmeyi amacı olan ve bu alanda da başarılı olan firma her geçen gün seyirci kitlesini arttırmaktadır.

Arama Kelimeleri: acun medya iletişim bilgileri, acun medya telefon no, acun medya irtibat tel, acun medya canlı destek, acun medya müşteri temsilcisi, acun medya şikayet hattı, acun medya çağrı merkezi numarası, acun medya seyirci temsilcisi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu