Bilgi Arşivi

Acun Medya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Acun Medya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Acun Medya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Acun Medya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Acun Medya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Acun Medya’da çalışmak isteyenlere müjde! Acun Medya iş başvurusu, iş ilanları ve işçi alımı haberleri makalemizde.

2004 senesinde Acun Ilıcalı aracılığıyla kurulan Acun Medya, ülkemizde ve Dünya’da bi hayli beğeni alan ve izlenen formatların yayınını yapan bir medya kuruluşudur. Acun Ilıcalı başta olmak üzere 6 kişi aracılığıyla zamanında 3 milyon lira bütçe ile kurulan Acun Medya, bi hayli beğeni alan içerikleri ile kısa bir sürede büğeyerek TV8 ve Exxen gibi platformları da bünyesine katmıştır.

Türkiye’de başlayan yolculuğuna şu an 4 kıta ve 9 ülkede devam eden Acun Medya 150 milyondan fazla seyirciye ulaşmaktadır.

Acun Medya İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAcun Medya İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Acun Medya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizin en fazla bilinen medya kuruluşlarından birisi olan Acun Medya birden fazla insanın bu sektörde çalışmak ve deneyim kazanmak istediği bir marka. Bu bilinç ile her zaman en iyi adayı en doğru pozisyon için bünyesine katmak isteyen Acun Medya personel alımlarını Linkedln üzerinden gerçekleştirmektedir.

acunmedya.com adresine giderek ulaşabileceğiniz Linkedln profili üzerinden Acun Medya’nın paylaşımı yaptığı iş ilanlarına görüp başvuru yapmanız olabilecek.

Acun Medya İş İlanları

Ülkemizdeki sayılı medya kuruluşlarından birisi olan Acun Medya, bu bağlamda çok sayıda aday için hayallerinin kariyer fırsatını sunuyor. Çok sayıda adayın iş başvurusu yaptığı Acun Medya adı altındaki iş ilanlarında öne çıkmak için Linkedln üzerindeki ilanları sürekli olarak olarak kontrol edip, güncel ve doğru bir biçimde hazırlanmış özgeçmişiniz ile iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Kurgu Operatörü İstanbul(Avr.)
2 İspanyolca Tercüman İstanbul(Avr.)
3 Teknik Bakım Sorumlusu İstanbul (Tümü)
4 Finans Müdürü İstanbul(Avr.)
5 Satın Alma Uzmanı İstanbul(Avr.)
6 Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Avr.)
7 Finansal Operasyonlar ve Muhasebe Müdürü İstanbul(Avr.)
8 Hırvatça ve Sırpça Tercüman İstanbul(Avr.)
9 Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.)
10 Çekce Tercüman İstanbul(Avr.)
11 Satın Alma Uzmanı İstanbul(Avr.)
12 Tax & Compliance Senior Specialist İstanbul(Avr.)

Acun medyada çalışmak için iş başvuru formunuzu [email protected] e-mail adresine gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu