Başvurular

Acun Medya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Acun Medya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Acun Medya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021 nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Acun Medya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021 ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Acun Medya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Acun Medya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Acun Ilcalı’nın  spikerlik den,  başlayarak Acun Medya’ya kadar olan başarı öyküsünü hepimiz bilinmekte. Acun Medya 27 Eylül 2006 tarihinde kurulmuştur. Medya sektöründe bir hayli önemli yere sahiptir. Acun Ilıcalı şirketin sahibi olmasının bunun yanında programlarının bir çoğunun sunuculuğunu yapmaktadır. Genelde yarışma ve keyifli tarzda programlar yapılmaktadır. Gençlerin ve kendini genç hissedenlerin buluştuğu bir kanaldır. Survivor, Devler Ligi, Var Mısın Yok Musun, Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye. Masterchef gibi programların yoğun bir seyirci  kitlesi bulunmaktadır.

ACUN MEDYA ALIM YAPILAN KADROLAR

Üniversitelerin alakalı bölümlerinden mezun, Tercihen tercümanlık tecrübesi olan, Sayılan dillerden den birini  anadil düzeysinde yazılı ve sözlü olarak kullanabilen, İleri İngilizce ve Türkçe bilgisine sahip, İletişimi  kuvvetli, Kurgu Operatörü, Romence Tercüman, İspanyolca Tercüman, Sevkiyat Planlama Uzmanı, Konaklama ve Rezervasyon Yetkilisi, Yazılım Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, Finans Uzmanı, Kıdemli Güvenlik Test Mühendisi, Siber Güvenlik Uzmanı Seyahat kısıtlaması bulunmayan, Tercümanlar gibi birden çok pozisyonda başvuru yapma şansı olabilmektedir. Acun Medyada en düşük lise mezunu olan personel alımı yapılıyor. Personel alımı başvuru konusuyla alakalı detaylar , şartlar ve başvurunun yapıldığı ayrıntı kısmı yazımızın devamında bulacaksınızdır.

Survivor Başvurular Nereden Yapılıyor?

Sizde bu platformda yarışmalara katılmak yada personel hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bu adımları takip etmelisiniz. Başvurular internet üzerinden gerçekleşmektedir.TV8 kanalının BAŞVURULAR sayfasından tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Kartal Devlet Hastanesi İş Başvurusu
    İstanbul Göztepe Şehir Hastanesi İş Başvurusu  

     Sakarya Devlet Hastanesi iş ilanlarına TIKLAYIN! 

     Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar    

    İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Firmalar  

    Adana’da Evlere Ek İş Veren Firmalar 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu