Müşteri Hizmetleri

Acıbadem Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Acıbadem Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Acıbadem Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Acıbadem Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Acıbadem Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Yurdumuzda yükseköğretim olarak tabir edilen kurumlara üniversite denilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminden sonra bireyler eğer kazanırlarsa yahut isterlerse üniversite eğitimi görebilmektedir. Üniversitelerde yalnızca 4 yıllık lisans eğitimi değil; ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora gibi bir çok akademik olarak kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Yurdumuzda bulunan tüm şehirlerde en az bir adet üniversite bulunmaktadır.

Acıbadem Üniversitesi, 2010 senesinde İstanbul’da kurulmuş olan bir üniversitedir. İstanbul ilimizin Ataşehir beldesinde ana yerleşkisi bulunan üniversite bir çok bölümde öğrencilerine eğitim vermektedir. Bu fakülteleri ve bölümleri sıralayacak olursak şöyledir;

Fakülteler Tıp Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Enstitüler Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimler Enstitüsü, Yüksekokullar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Meslek Yüksekokulu,​ Rektörlüğe Bağlı Bölümler Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Bölümü, Türk Dili Bölümü, Yabancı Diller Bölümü.

Acıbadem Üniversitesi’nin 0216’lı çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve 4 farklı öğrenci işleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Acıbadem Üniversitesi ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilir; tüm öğrencilik işlemleriniz ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Acıbadem Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 500 4444

Acıbadem Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası
0216 500 4444

Arama Kelimeleri: acıbadem üniversitesi iletişim bilgileri, acıbadem üniversitesi telefon no, acıbadem üniversitesi irtibat tel, acıbadem üniversitesi canlı destek, acıbadem üniversitesi müşteri temsilcisi, acıbadem üniversitesi şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu