Bilgi Arşivi

Acıbadem Sağlık Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Acıbadem Sağlık Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Acıbadem Sağlık Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Acıbadem Sağlık Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Acıbadem Sağlık Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Acıbadem Sağlık Grubu’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Acıbadem Sağlık Grubu bünyesine dahil olup Acıbadem Sağlık Grubu’na iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Acıbadem Sağlık Grubu işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Acıbadem Sağlık Grubu açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İstanbul merkezli Acıbadem Sağlık Grubu, temellerini 1991 senesinde İstanbul’da açtığı Kadıköy Hastanesi’nin açılması ile atmıştır. 4 sene sonra bir başka hastanesini yine İstanbul’da açarak zincir bir sağlık grubuna dönüşmüştür.

Bu tarihten sonra büyümesine hızla devam eden Acıbadem Sağlık Grubu, güncel olarak Türkiye genelinde 21 adet genel amaçlı hastanesi ve 16 Tıp merkezine ek olarak poliklinikleri ve merkez laboratuvarında 3.500 hekim ve 4.000 hemşireye ek olarak 15.000 çalışanıyla toplamda 22.500 çalışanı ile Türkiye’de yaygın bir biçimde hizmet vermeye sürdürmekte.

Sahip olduğu vizyonu ve misyonu ile ülkemiz bireylerina en iyi sağlık hizmetini vermeği amacında olan Acıbadem Sağlık Grubu ülkemizde özel hastane sektörünün öncüleri içinde bulunmaktadır.

Acıbadem Sağlık Grubu İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuAcıbadem Sağlık Grubu İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Acıbadem Sağlık Grubu İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acıbadem Sağlık Grubu çeşitli kariyer portallarında bulunan 100’den fazla iş ilanı ile her türden meslek gurubuna kariyer fırsatı sunmaya sürdürmekte.

Kariyer.net, tr.indeed.com adreslerine ek olarak ülkemizde son senelerde yayınlaşmaya başlayan Linkedln platformu üzerinden de iş ilanları yayımlayan Acıbadem Sağlık Grubu ilanlarını sürekli olarak olarak güncelleyerek her ay onlarca işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Kariyer.net ve tr.indeed.com adreslerinde bulunan 100’den fazla iş ilanlarına basit bir şekilde iş başvurusu yapmak için gereksiniminiz olan tek şey bir üyelik oluşturarak güncel detaylarınızi içeren özgeçmişinizi bu hesaba yüklemek. Oluşturduğunuz hesabınıza yüklediğiniz bu özgeçmiş ile kariyer portallarında bulunan tüm ilanlara basit bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ek bir alternatif olan LinkedIn platformundan iş başvurusu yapmak için ise aynı biçimde bir üyelik oluşturup, üyelik hesabınızı bir araya getirdiktan sonra bu link üzerinden ulaşabileceğiniz Acıbadem Sağlık Grubu’nun profili üzerinden güncel ş ilanlarını görüntüleyerek basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz kariyer portallarında bulunan yüzlerce ilanı tek bir sayfadan basit bir şekilde incelemek için aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Acıbadem Sağlık Grubu İş İlanları

Her ay onlarca işçi alımı gerçekleştiren Acıbadem Sağlık Grubu, kariyer portalları üzerinden paylaşımı yaptığı ilanları da sürekli olarak olarak güncel tutmakta. Bu bağlamda Acıbadem Sağlık Grubu’nun paylaşımı yaptığı en son iş ilanlarını basit bir şekilde incelemek için sitemizi sık sız ziyaret etmeyi unutmayın.

No Pozisyon Lokasyon
1 Hemşire/Ankara Ankara
2 Hemşire – Avrupa Yakası İstanbul
3 Hemşire – Anadolu Yakası İstanbul
4 Ameliyathane Hemşiresi/Ankara Ankara
5 Aşçı Yardımcısı İstanbul
6 Anestezi Uzmanı Ankara
7 Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Ankara
8 İç Hastalıkları Uzmanı Ankara
9 Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Ankara
10 İngilizce/ Çağrı Merkezi Yetkilisi-Akşam Vardiyası İstanbul
11 Hasta Hizmetleri Yetkilisi/Gece Ekibi İstanbul
12 Hasta Yatış Çıkış Yetkilisi İstanbul
13 Eczacı İstanbul
14 Aile Hekimi İstanbul
15 Dahiliye Uzmanı İstanbul
16 Sistem Destek Uzmanı İstanbul
17 Yurtdışı Tahsilat Uzmanı/İngilizce-Fransızca İstanbul
18 Depo Elemanı İstanbul
19 Güvenlik Görevlisi İstanbul
20 Mekanik Teknisyeni İstanbul

Daha fazla Acıbadem Sağlık Grubu iş ilanı için tıklayın.

Acıbadem Sağlık Grubu iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu