Müşteri Hizmetleri

Acer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Acer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Acer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Acer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Acer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Acer; Stan Shih, Carolyn Yeh(Stan Shih’in eşi) ve 5 diğer kişi aracılığıyla 1976 senesinde kurulmuştur. Acer’in merkezi Tayvan’ın şehirlerinden birisi olan Hsinchu’dur. Acer ismini ise 1987 senesinde almıştır. İlk zamanlar Acer üretim yerine elektronik malzemelerin sevkiyatını yapmakta ve mikroişlemciler için danışmanlık hizmeti vermekteydi. Zamanla bilgisayar üretimine geçip bu alanda sektörün önderlerinden biri halini aldı.

Günümüzde Acer daha çok bilgisayar ve donanım üretimini ve satışını yapmaktadır. Acer dünyanın en büyük 5 bilgisayar üreticisinden biri olarak kabul edilmektedir. Acer zamanla ürün yelpazesini genişletmiş ve laptop, masaüstü bilgisayar, bilgisayar donanımları, ekran, dijital fotoğraf makineleri gibi birden çok alanda sektörde söz sahibi olmuştur. Acer hedef olarak ucuz fiyata yüksek özellikli bilgisayarlar üretip satışını yapmayı belirlemiştir.

Acer iletişim telefon numarası 0850 222 22 37’dir. Bu numaradan arayarak teknik destek alabilir ve ürünler alakalı şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Daha bi hayli hızlı çözüme ulaşabilmeniz için aramadan önce ürünün Seri Numarası’nı öğrenmeniz önerilmektedir. Çağrı merkezinden Pazartesi-Cuma(9:00-18:00) Acer iletişim merkezine varabilirsiniz. Çağrı merkezleri resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.

Acer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 22 37

Arama Kelimeleri: acer iletişim bilgileri, acer telefon no, acer irtibat tel, acer canlı destek, acer müşteri temsilcisi, acer şikayet hattı, acer yetkili servis numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu