Müşteri Hizmetleri

Abdullah Gül Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Abdullah Gül Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Abdullah Gül Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Abdullah Gül Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Abdullah Gül Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Yurdumuzda yükseköğretim olarak tabir edilen kurumlara üniversite denilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminden sonra bireyler eğer kazanırlarsa yahut isterlerse üniversite eğitimi görebilmektedir. Üniversitelerde yalnızca 4 yıllık lisans eğitimi değil; ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora gibi bir çok akademik olarak kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Yurdumuzda bulunan tüm şehirlerde en az bir adet üniversite bulunmaktadır.

Abdullah Gül Üniversitesi Çağrı Merkezi Numarası

Abdullah Gül Üniversitesi, 2010 senesinde Kayseri’de kurulmuş olan bir üniversitedir. Kayseri ilimizin Merkez beldesinde ana yerleşkesi bulunan üniversite bir çok bölümde öğrencilerine eğitim vermektedir. Bu fakülteleri ve bölümleri sıralayacak olursak şöyledir;

Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Yönetim Bilimleri Fakültesi, İşletme İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Yaşam ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Moleküler biyoloji ve genetik Merkezler ve Enstitüler Fen Bilimleri Enstitüsü Hayat Boyu Öğrenme Merkezi (HAYMER) Dijital Yayınlar Merkezi (DYM)

Abdullah Gül Üniversitesi’nin 352’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve 4 farklı öğrenci işleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Abdullah Gül Üniversitesi ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilir; tüm öğrencilik işlemleriniz ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Abdullah Gül Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0352 224 88 00

Abdullah Gül Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası
0352 224 88 00

Arama Kelimeleri: abdullah gül üniversitesi iletişim bilgileri, abdullah gül üniversitesi telefon no, abdullah gül üniversitesi irtibat tel, abdullah gül üniversitesi canlı destek, abdullah gül üniversitesi müşteri temsilcisi, abdullah gül üniversitesi şikayet hattı, abdullah gül üniversitesi çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu