Bilgi Arşivi

Abdi İbrahim İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Abdi İbrahim İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Abdi İbrahim İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Abdi İbrahim İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Abdi İbrahim İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Abdi İbrahim’de çalışmak isteyenlere müjde! Abdi İbrahim iş ilanları, iş başvurusu, Abdi İbrahim işçi alımı haberleri makalemizde.

1912 senesinde kurulmuş olan Abdi İbrahim, Türkiye’nin en köklü ilaç şirketleri içinde bulunmaktadır. Abdi İbrahim Bey’in öncülüğünde önce ufak bir eczane ile faaliyetlerine başlayan Abdi İbrahim, şimdilerde prestijli bir ilaç şirketi haline gelmiştir.

Günümüzde 2 üretim merkezi, 1 AR-GE merkezi ve 1 lojistik merkezine sahip olan Abdi İbrahim, gelişmeye sürdürmekte ve geliştikçe de işçi alımı yapmaktadır.

Abdi İbrahim Güncel İş İlanları

Abdi İbrahim ile çalışmak isteyen bireyler bu şirketin sağlamış olduğu ofis, fabrika ve sevkiyat merkezlerinde iş olanağı bulabilmektedir. Abdi İbrahim aracılığıyla yayına giren güncel iş ilanları, kariyer.net yahut personelalimi.net gibi internet siteleri üzerinden takip edilebilmektedir.

Bunun bunun yanında Abdi İbrahim resmi web sitesinden de iş ilanları takip edilebileceği gibi başvurulmak istenen çalışma alanları ile ilgili da gerekli bilgiler edinilebilir. Başvuru yapmak isteyen bireyler bu siteleri yakında zamandan takip ederek güncel iş ilanlarından ve gerekli bilgilerden haberdar olabilmektedir.

Abdi İbrahim İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Abdi İbrahim adı altında çalışmak isteyen bireyler başvuru yapmadan önce çalışmak istedikleri alan ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır. Bu tarz bilgilere de Abdi İbrahim resmi web sitesinden ulaşılabilmektedir.

Başvuru formuna erişmek için yine resmi web sitesi ziyaret edilebilir. Bu sayfa üzerinden başvuru formuna ulaşım sağlandıktan sonra formu gereken bilgiler ile doldurmak gerekmektedir.

Daha sonra Abdi İbrahim çatısı altında hizmet veren İnsan Kaynakları bölümü başvuru sonucu ile ilgili adaylara gereken bilgiyi yarayacaktır.

Abdi İbrahim İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Abdi İbrahim ile birlikte çalışmak isteyen bireylerin başvuru yapabileceği çalışma alanları aşağıdaki listede sırası ile sıralanmıştır.

 • İhale Uzmanı
 • Şoför
 • Kurye
 • Fabrika Elemanı
 • Üretim Planlama Uzmanı
 • Medikal Asistan
 • Ticari Operasyonlar Uzmanı
 • Üretim Operatörü
 • Tıbbi Mümessil
 • Steril Üretim Operatörü
 • Tıbbi Tanıtım Temsilcisi

Yukarıda bulunan bu çalışma sahaları Abdi İbrahim aracılığıyla sağlanan iş ilanları içinde bulunmaktadır. Abdi İbrahim ile çalışmak isteyen bireyler kendilerine uygun olan çalışma pozisyonu ile ilgili araştırma yapmalı ve buna göre tercihini belirlemelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu