Müşteri Hizmetleri

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Yurdumuzda yükseköğretim olarak tabir edilen kurumlara üniversite denilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminden sonra bireyler eğer kazanırlarsa yahut isterlerse üniversite eğitimi görebilmektedir. Üniversitelerde yalnızca 4 yıllık lisans eğitimi değil; ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora gibi bir çok akademik olarak kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Yurdumuzda bulunan tüm şehirlerde en az bir adet üniversite bulunmaktadır.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi, 1992 senesinde Bolu’da kurulmuş olan bir üniversitedir. Bolu ilimizin Merkez beldesinde ana yerleşkisi bulunan üniversite bir çok bölümde öğrencilerine eğitim vermektedir. Bu fakülteleri ve bölümleri sıralayacak olursak şöyledir;

Fakülteler Diş Hekimliği Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen – Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mühendislik – Mimarlık Fakültesi, Tıp Fakültesi, Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Enstitüler Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Yüksekokullar Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Kemal Demir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu, Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Meslek Yüksekokulları Bolu Meslek Yüksekokulu, Gerede Meslek Yüksekokulu, Mengen Meslek Yüksekokulu, Mudurnu / Süreyya Astarcı Meslek Yüksekokulu, Yeniçağa / Yaşar Çelik Meslek Yüksekokulu, Seben Meslek Yüksekokulu.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin 0374’lü çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve 4 farklı öğrenci işleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Abant İzzet Baysal Üniversitesi ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilir; tüm öğrencilik işlemleriniz ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0374 254 10 00

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası
0374 254 10 00 (1152)

Arama Kelimeleri: abant izzet uysal üniversitesi iletişim bilgileri, abant izzet uysal üniversitesi telefon no, abant izzet uysal üniversitesi irtibat tel, abant izzet uysal üniversitesi canlı destek, abant izzet uysal üniversitesi müşteri temsilcisi, abant izzet uysal üniversitesi şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu