Bilgi Arşivi

A&B Grup İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

A&B Grup İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde A&B Grup İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. A&B Grup İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

A&B Grup İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

A&B Grup’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. A&B Grup bünyesine dahil olup A&B Grup iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. A&B Gruba işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda A&B Grup’un açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

A&B Grup, ülkemizdeki şirket yönetim hizmetlerinin eksikliğini gidermek amacı ile 2007 senesinde kurulmuştur. Sektörde alanında önder kadrosu ile firma yönetim hizmeti sunan A&B Grup, sektöründe bir çok ilke imza atarak yaptığı yatırımlar ile güvenlik altyapısını önemli ölçüde arttırmıştır.

Güvenlik, gözlem hizmetleri ve güvenlik eğitim hizmetlerinin bunun yanında temizlik de danışma faaliyetleri de bulunan A&B Grup, ülkemizde iki ilde toplam 1.500 metrekare kapalı alana ek olarak 700 çalışanı ile her geçen gün daha çok müşteriye ulaşmayı planlıyor.

A&B Grup İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuA&B Grup İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

A&B Grup İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Her geçen gün arttırdığı müşteri profili ile daha çok personele ihtiyaç duyan A&B Grup, bu bağlamda çeşitli kariyer portallarından iş ilanlarını yayımlamaktadır. tr.indeed.com ve eleman.net  adresleri üzerinden iş ilanları yayımlayan A&B Grubun tüm ilanlarını görmek ve basit bir şekilde başvuruda bulunmak için yapmanız gerek tek şey kariyer portallarıına giriş yapıp, öncedenden bir kullanıcı hesabıniz yok ise yeni bir hesap oluşturmak.

tr.indeed.com adresinde sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi butonuna tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik oluşturabilirsiniz. Eleman.net adresi için ise siteye giriş sağladıktan sonra yine sağ üst bölümde bulunan Menü seçeneğini açtıktan sonra açılan pencereden Özgeçmiş Oluştur seçeneğine tıkladıktan sonra basit bir şekilde üye olabilirsiniz.

Her iki siteye de üyelik işlemlerinizi bitirdiktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren biz özgeçmiş oluşturarak siteye yüklemelisiniz. Özgeçmiş yüklemeniz tamamlandıktan sonra A&B Grubun yayımlamış olduğu tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Üyelik işlemleri ile zaman kaybetmeden ilk kez ilanları incelemek için aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri tercih ederek güncel iş ilanlarını basit bir şekilde inceleyebilirsiniz.

A&B Grup İş İlanları

Hizmet verdiği firma sayısını gün geçtikçe arttıran A&B Grup, bu bağlamda sürekli olarak olarak personel ihtiyacı yaşamaktadır. Yayımladığı ilanlar ile bu gereksinimini karşılayan A&B Grubun güncel tüm iş ilanlarını görüntülemek için aralıklı olarak sitemizi takip etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Bayan – Ön Muhasebe Elemanı – Bahçekent İstanbul Avrupa
2 Güvenlik Görevlisi / Bağcılar İstanbul Avrupa
3 Güvenlik Görevlisi / Beylikdüzü İstanbul Avrupa
4 Danışman Görevlisi / Bahçeşehir İstanbul Avrupa
5 Güvenlik Görevlisi / Esenyurt İstanbul Avrupa
6 Bayan-Temizlik Görevlisi – Parttime İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa
7 Özel Güvenlik Görevlisi – Parttime İstanbul Avrupa
8 Özel Güvenlik Görevlisi / Bahçeşehir İstanbul Avrupa
9 Özel Güvenlik Görevlisi / Çorlu Tekirdağ
10 Satış Pazarlama Elemanı İstanbul Avrupa
11 Özel Güvenlik Görevlisi – İkitelli İstanbul Avrupa
12 Bay-Site Temizlik Görevlisi – Bahçekent İstanbul Avrupa
13 Bayan- Muhasebe Elemanı – Avcılar İstanbul Avrupa
14 Danışman Görevlisi / Bahçeşehir İstanbul Avrupa
15 Danışma Görevlisi / Silivri İstanbul Avrupa
16 Özel Güvenlik Görevlisi / Evren Mah. Bağcılar İstanbul Avrupa
17 Özel Güvenlik Görevlisi / Bağcılar 212 Avm Arkası İstanbul Avrupa
18 Özel Güvenlik Görevlisi – Üsküdar İstanbul Avrupa

A&B Grup iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu