Bilgi Arşivi

A101 İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

A101 İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde A101 İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. A101 İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

A101 İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

A101‘de çalışmak isteyenlere müjde! A101 iş ilanları, iş başvurusu, A101 işçi alımı haberleri makalemizde.

Türkiye’nin birden fazla noktasında hizmet veren A101, 60.000 çalışana ve 600’den fazla tedarikçiye sahip biçimde hizmet vermektedir. 

A101 İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuA101 İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

A101 İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

A101 iş başvurusu için resmi sayfasına giderek, üst sağ köşede bulunan “kariyer” butonu üzerinden, form doldurma fırsatınız mevcuttur. Burada sizden istenen bilgileri doldurduktan sonra, “gönder” butonuyla formu A101’e iletebilirsiniz. 

İŞKUR üzerinde de güncel ilanlar olup, bunlara başvuru bu platform üzerinden yapılır. Dolayısıyla ilk kez İŞKUR kaydı açmanız gerekir.

Kariyer.net için de bir hesabınız olmalıdır. Açtıktan sonra bir CV doldurarak, başvuru yapmanız olabilecekdür. 

Ayrıca ülkemizde birden fazla iş yeri, doğrudan başvuru da almaktadır. Bu nedenle herhangi bir A101’e gidip, başvuru formu doldurursanız da iş başvurusu uygulayabilirsiniz. Gerekli başvurular sonrasında A101 tüm adayları değerlendirecek, sonrasında görüşme için çağıracaktır.

A101 İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar 

A101 içinde başvuru yapılabilecek birden fazla pozisyon mevcuttur. Kariyer.net ve İŞKUR üzerinde güncel pozisyonlardan bazıları şu biçimdedir;

  1. Genel Başvuru,
  2. Beden İşçisi – Temizlik,
  3. Kasiyer,
  4. Market Elemanı,
  5. Beden İşçisi – Genel,
  6. Ambar / Depo Görevlisi,

Bu pozisyonlardan her birinin, görev ve sorumlulukları farklıdır. Görüşmeye çağrılacak adaylara detaylı bilgi, görevliler aracılığıyla verilecektir. A101 aracılığıyla yayına giren birden fazla ilan olduğu için, doğrudan kendinizin incelemesi tavsiye edilir.

  • Depo Görevlisi: Mal kabul, yükleme ve toplama gibi alanlarda görev alır.
  • Kasiyer: A101’de kasa kapsamı içinde görev alan elemandır.

A101 Güncel İş İlanları

A101 Güncel İş İlanları, internet üzerinden takip edilmektedir. Bunun için bakmanız önerilen ilk site İŞKUR’dur. Kariyer.net’te de aktif ilanlar söz konusudur. İş ilanlarına başvuru yapmadan önce, bazı pozisyonların engelli vatandaşlar için açıldığını hatırlamanız gerekir. 

A101, her çalışanını sosyal haklardan yararlandırmaktadır. Yemek ve yol gibi haklar da olup, uygun çalışma saatlerine sahiptir. A101 kapsamı içinde farklı pozisyonlar olduğu için, her birinin görevi, sorumluluğu ve çalışma şekli değişiklik gösterir. 

Pozisyon Lokasyon Başvur
Muhasebe Personeli İstanbul(Avr.) Başvur!
Muhasebe Personeli İzmir Başvur!
Teknik Satın Alma Uzman Yardım İstanbul(Asya) Başvur!
İç Denetim Sorumlusu İstanbul(Asya) Başvur!
Satın Alma Asistanı İzmir Başvur!
Teknik Satın Alma Uzmanı İstanbul(Asya) Başvur!
Mağaza Personeli İstanbul(Avr.) Başvur!
Satın Alma Personeli İstanbul(Avr.) Başvur!

Daha fazla A101 iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu