Bilgi Arşivi

77 İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

77 İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde 77 İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. 77 İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

77 İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

77 İnşaat’ta çalışmak isteyenlere müjde! 77 İnşaat iş ilanları, iş başvurusu, 77 İnşaat işçi alımı haberleri makalemizde.

1988 Yılından beri çalışan 77 İnşaat, İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.

77 İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu77 İnşaat İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

77 İnşaat Güncel İş İlanları

Günümüzde birden fazla şirket, iş ilanı verirken kariyer sitelerini kullanmaktadır. Bu nedenle 77 İnşaat güncel iş ilanlarının, bu sitelerden güncel olarak takip edilmesi önerilmektedir. Eğer şirket adı altında bir pozisyon ihtiyacı duyulursa, gerekli ilanlar verilecektir. 

Bu herhangi bir zaman olabileceği için, adayların her gün gerekli kontrolleri sağlaması tavsiye edilmektedir. Çünkü ilanların son başvuru tarihlerini kaçırmak, başvurmanıza engel olabilir. Çalışanların her sosyal hakkına saygılı bir şirket olan 77 İnşaat, saatler ve koşullar yönünden uygundur. Yemek ve yol gibi sosyal haklar, tatmin edici biçimde verilmektedir.  

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Sözleşme ve Hakediş Şefi Rusya
2 Electric Engineer İstanbul(Asya)

77 İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kariyer sitelerinden başvuru yapmak için, buralara kayıt olmak gereklidir. Özgeçmişler de bunlar aracılığıyla oluşturulup, gönderilmektedir.

77 İnşaat kariyer sitelerini tercih ederek başvurular verirse, ilanın verildiği sitede hesap açmanız şarttır. Daha sonra da özgeçmiş oluşturulmalıdır. Lakin CV oluşturmak, büyük bir öneme sahiptir. Çünkü yanlış bir özgeçmiş, niteliklerini barındırdığınuz bir işten red almanıza sebep olabilir.

Bunu yaşamamak yahut en düşüğe indirmek istiyorsanız, önce nasıl dolduracağınızı öğrenmeniz gereklidir. Hakkınızda yanlış bilgi vermek, çoğu zaman işe alınmanızı sağlamayacaktır. İnternet üzerinden başvuru yapıldıktan sonra uygun adaylar görüşmeye çağrılmaktadır. Bu esnada karşı taraf, sizin verdiğiniz CV’yi kullanmaktadır.

Dolayısıyla herhangi bir hatalı, yanlış veriniz, anında tespit edilecektir. Bu nedenle doğru bilgiler vermek her zaman mühimdir.

77 İnşaat İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

77 İnşaat, yapı ve inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Bu sektör incelendiğinde çalışanların alanları şöyle görülmektedir;

  1. Satış
  2. İdari işler / ofis
  3. Mühendislik
  4. Finans / mali işler
  5. Yapı – inşaat – mimarlık

Bu sektördeki çalışanların mezun olduğu bölümlerden bazıları şöyledir;

  1. Makine mühendisliği
  2. İnşaat
  3. İşletme
  4. Mimarlık
  5. İnşaat mühendisliği

77 İnşaat içinde çok sayıda pozisyon mevcuttur. Bunlardan herhangi birinde gereksinim doğarsa, ilan verilecektir.

Daha sonra ise adaylar ilanın tüm ayrıntılarını, ayrıntılarına kadar okuyarak, başvurmalıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu