Başvurular

4250 TL Maaşla İŞKUR 12 Şehir Personel Alımı Başvuru Ekranı 2022

4250 TL Maaşla İŞKUR 12 Şehir Personel Alımı Başvuru Ekranı 2022, iş başvuruları bölümünde 4250 TL Maaşla İŞKUR 12 Şehir Personel Alımı Başvuru Ekranı ile ilgili bilgi aktaracağız. 4250 TL Maaşla İŞKUR 12 Şehir Personel Alımı Başvuru Ekranı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

4250 TL Maaşla İŞKUR 12 Şehir Personel Alımı Başvuru Ekranı

31 farklı kuruma 620 işçi alımı yapılacak. İŞKUR Mesleki Eğitim Kursları sayfası üzerinden yayına giren iş ilanlarına göre 12 farklı şehir kapsamı içinde 31 kuruma 620 adet işçi alımı ve işçi alımı yapılacağı açıklanmıştır.

İŞKUR MEK Şehir Listesi

Mardin, Şırnak, Samsun, Kırklareli, Giresun, Muş, Iğdır İstanbul, Sivas, Kütahya Eskişehir ve Zonguldak olmak üzere toplamda 12 şehirde toplam 620 personel alınacak. Unvanlar ise sistem ve ağ uzmanı, elektronik ve elektrikli ürünler servisçisi, yazılım geliştiricisi,  muhasebe yardımcı elemanı, modelist vb. unvanlardan alım yapılacaktır.

Başvuru yapacaklar için çok sayıda farklı kurumlara personel alınacağından her unvana haberimizin detay kısmında yer veremesek de İŞKUR MEK sayfasına giriş yapan adaylar başvuru yapacağı şehirdeki kurumun ilanlarını görüntüleye bilecektir.

MEK Personel Alımı Başvurusu

Mesleki Eğitim Kursları kamu işçi alımı başvuru yapacak adaylar için başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Kurs/KursOnAir.aspx?ProgramTur=1 sayfası üzerinden online yahut ilin içinde bulunan şube müdürlüklerine yapılacaktır.

MEK Personel Alımı Şartları

Başvuru yapacağı unvanın alanında yeterli bilgi ve belgeye sahip olan,

Öğrenim şartı gerektiren unvanlarda gösterilen öğrenim düzeyinden mezun olan,

Vardiyalı çalışma sistemine uygun olma,

İkamet şartı var ise başvuru yapacağı ile göre o ilde ikamet etme şartı aranmaktadır.

Başvuru yapacaklar için başvurular yukarıda gösterilen şekiller dışında kabul edilmeyecektir.

Başvuru tarihleri her ilana göre değişkenlik göstermektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu