Başvurular

41 Burda Avm Çalışma Saatleri

41 Burda Avm Çalışma Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde 41 Burda Avm Çalışma Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. 41 Burda Avm Çalışma Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

41 Burda Avm Çalışma Saatleri

Kocaeli ilimizde yer almakta olan 41 Burda alışveriş merkezi bi hayli geniş bir alanda ve bünyesinde barındırdığı yüzlerce mağaza ile hizmet vermektedir. Peki 41 Burda AVM sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? 41 Burda çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı detayları yazımızın devamında.

41 Burda Avm Açılış Kapanış Saatleri 2021

41 Burda Avm mimarisi itibari ile şehre ayrı bir güzellik katmanın bunun yanında, verdiği hizmet ve içinde barındırdığı eğlence mekanları aracılığıyla hoş vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Her türlü istek ve gereksiniminiz için zemit katta bulunan danışma merkezleri 10:00 ve 22:00 saatleri içinde üyelerine hizmet vermektedir.

41 Burda Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Alışveriş merkezi genel saygınlığı ile sabah saat 10:00 ‘da hizmet vermeye başlamaktadır.

41 Burda Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Alışveriş merkezi akşamları saat 23:00’de kapanmaktadır.

41 Burda Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : Alışveriş merkezi hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) ve hafta sonu ( cumartesi, pazar ) olmak üzere haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

41 Burda Ramazan Ayında Açık Mı / Kapalı Mı : Alışveriş merkezi ramazan ayı dolayısı ile saat 11:00’da hizmet vermeye ekranlara gelecektır. Kapanış saatinde herhangi bir değişiklik yoktur.

41 Burda Bayramda Açık Mı : Alışveriş merkezi; Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun bunun yanında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15  Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır, kapalı değildir.

Bu makalemizde 41 Burda Avm çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden yahut Alışveriş Merkezi çağrı merkezi telefon numarası olan +90 262 335 55 50 üzerinden ulaşabilirsiniz.

41 Burda Avm İş İlanları ve İş Başvurusu içinTIKLAYIN!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu