Başvurular

3 Şehir SYDV Memur ve Personel Alımları Başladı 2022

3 Şehir SYDV Memur ve Personel Alımları Başladı 2022, iş başvuruları bölümünde 3 Şehir SYDV Memur ve Personel Alımları Başladı ile ilgili bilgi aktaracağız. 3 Şehir SYDV Memur ve Personel Alımları Başladı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

3 Şehir SYDV Memur ve Personel Alımları Başladı

Aile Bakanlığı SYDV Memur ve Personel Alımı Duyurusu

Kamu kurumlarında hizmet etmek isteyenler için 3 farklı niteliklerde ve 3 farklı kurumlardan 8 kamu personeli alımı yapılacağı belirtiliyor. Büro görevlisi alımı ve sosyal yardım inceleme görevlisi alımı olarak yapılmaktadır.

KÜTAHYA SYDV İLANI

Kamuya işçi alımı ilanları yayınlanmaya sürdürmekte. Paylaşılan ilana göre Kütahya Dumlupınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına 1 adet personel alınacak.

YOZGAT SYDV İLANI

Yozgat SYDV aracılığıyla yayına giren ilana göre Yozgat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı adı altında istihdam edilmek üzere 1 adet memur alımı yapılacak.

GAZİANTEP SYDV İLANI

Gaziantep Şehitkamil SYDV kamu personeli alımı kapsamı içinde 6 adet geçici beden işçisi alımı yapacak.

Genel Şartlar

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olma, çalışmasına engel fiziksel yahut zihinsel engelinin bulunmaması ve adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor. Medeni haklarını kullana bilme, görevini devamlı yapmasına engel durumunun bulunmaması, askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, Türk ceza kanunun 53. maddesinde gösterilen suçlardan mahkum olmama şartları aranmaktadır.

Özel Şartlar

Gaziantep: minimum b sınıfı sürücü belgesine sahip olma, ilanını yayına girdiği vakıf ilan sayfasında gösterilen öğrenim şartları ve KPSS puan şartı aranan unvanlar için KPSS minimum 60 puan almış olma şartları aranmaktadır.

Kütahya: 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin muhasebe memurluğunun gerektirdiği bölümlerinden mezun olma şartları aranmaktadır.

Yozgat: 2020 senesinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde minimum 60 puan almış olma, Vakıf ilan sayfasında gösterilen öğrenim şartlarına sahip olma şartları aranmaktadır.

Başvurular Nereye Yapılacak

Başvuru yapacak adaylar için başvurular haberimizin en altında bulunan link üzerinden e-Devlet kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra başvuru yapacağı ilin ilanına başvurularını yapacaklardır.

Adaylar başvurularını aşağıda verilen Aile Bakanlığı E-Devlet üzerinden yapacaktır.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/Login.aspx

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu