Müşteri Hizmetleri

3 Kuşak 1 Cevap Başvuru İletişim Telefon Numarası

3 Kuşak 1 Cevap Başvuru İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde 3 Kuşak 1 Cevap Başvuru İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. 3 Kuşak 1 Cevap Başvuru İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

3 Kuşak 1 Cevap Başvuru İletişim Telefon Numarası

İrfan Kangı aracılığıyla ATV ekranlarında yeni bir yarışma programı sizlerle buluşuyor. 3 Kuşak 1 Cevap yarışma programının sloganı ise ses getirecek bir cinsten: “Kuşakları Çatıştıran Değil Birleştiren Yarışma”. Slogandan da anlaşılacağı üzere yarışma programında başarılı olabilmek için yalnızca kendi kuşağınızı değil geçmiş veya gelecek kuşağınızı da iyi bilmeniz gerekiyor.

Dedenizin en sevdiği filmin hangisi olduğunu biliyor musunuz? Ya da oğlunuzun radyoda hangi tarzda müzikler dinlediğinizi biliyor musunuz? Peki babanızın bir zamanlar izlediği en sevdiği dizi hangisi? 3 kuşak 1 Cevap’ta tüm bu sorulara birlikte yanıt arıyoruz. 3 farklı kuşak ve 2 aile. Hangi ailenin daha çok para kazanacağını tespit eden faktör ise kendi kuşağı dışındaki soruların ne kadarını doğru bildiği. Eğer verilen yanıt yanlış olursa para diğer aileye gidiyor. Yarışmanın sonunda en fazla parayı toplayan aile, topladığı parayı alarak yarışmadan galip olarak ayrılıyor.

3 Kuşak 1 Cevap yarışmasına başvuru yapabilmeniz için başvuru formunu eksiksiz biçimde doldurmanız gerekmekte. Sizler de başvuru formuna cagrimerkezimiz.com üzerinden ulaşarak yarışmaya başvuru uygulayabilirsiniz.

3 Kuşak Bir Cevap Başvuru İletişim Telefon Numarası

Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: 3 kuşak 1 yanıt, 3 kuşak 1 yanıt atv, 3 kuşak 1 yanıt iletişim, 3 kuşak 1 yanıt whatsapp, 3 kuşak 1 yanıt telefon numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu