Müşteri Hizmetleri

3 Adam Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

3 Adam Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde 3 Adam Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. 3 Adam Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

3 Adam Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

3 Adam, 2013 senesinden bu yana ekranlarda olan bir talk show programıdır. Türkiye’nin en fazla izlenen ve en gözde ikinci talk show programı olma niteliğini taşıyan 3 Adam programının sunuculuğunu Çok Güzel Hareketler Bunlar’dan da tanıdığımız ve ufaklükten beri çok yakın arkadaşlar olan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç yapmaktadır. Program ilk başta Star TV’de yayınlanmaktaydı fakat Ekim 2013’de programın yayın haklarını Acun Medya almış, Ekim 2013’ten bu yana 3 Adam TV8 ekranlarında yayınlanmaktadır.

3 Adam’da her hafta birbirinden özel konuklar programa dahil olmaktadır. Gündeme bomba gibi düşen isimler, ünlü şarkıcılar, ünlü oyuncular, yeni vizyona giren filmin oyuncuları ve birbirinden gülünç komedyenler programa konuk olmaktadır. 3 Adam, çarşamba akşamları saat 20.00’da TV8 ekranlarında seyredenleriyle buluşmaktadır.

3 Adam’ın 0212’li bir iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara 3 Adam canlı yayın numarası olarak geçmektedir, bu numarayı arayarak yayına dahil olabilir, konuklara ve 3 Adam’a sorularınızı yöneltebilirsiniz.

3 Adam Canlı Yayın İletişim Telefon Numarası
0212 289 76 60

Arama Kelimeleri: 3 adam iletişim bilgileri, 3 adam telefon no, 3 adam irtibat tel, 3 adam canlı destek, 3 adam müşteri temsilcisi, 3 adam şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu