Gündem

2023 MODEL TOYOTA C-HR FIYATLARI VE ÖZELLIKLERI GÜNCEL

2022 MODEL TOYOTA C-HR FIYATLARI VE ÖZELLIKLERI GÜNCEL, araba bilgisi bölümünde 2022 MODEL TOYOTA C-HR FIYATLARI VE ÖZELLIKLERI ile ilgili bilgi aktaracağız. 2022 MODEL TOYOTA C-HR FIYATLARI VE ÖZELLIKLERI ile merak edilen tüm ayrıntılar yazımızda..

2022 MODEL TOYOTA C-HR FIYATLARI VE ÖZELLIKLERI

SUV segmentinde önemli bir yere sahip olan Toyota C-HR ülkemizde yalnızca hibrit motor özelliğiyle satışa sunulmaya devam ediliyor. 4X2 özellikli bu SUV modelinde siyah tavan seçeneği de opsiyonel olarak sunulmaktadır.
6 farklı donanım paketiyle satışa sunulan Toyota C-HR aracının tüm versiyonları otomatik vites seçeneğiyle satışa sunulmaktadır. Donanım yönünden bir çok yenilikçi teknolojiye sahip olan C-HR modeli piyasadaki en iyi Hybrid SUV modellerinden biridir.

2022 Toyota C-HR Hybrid Fiyatları

  • Toyota C-HR Hybrid 4×2 Flame e-CVT: 696.650
  • Toyota C-HR Hybrid 4×2 Passion e-CVT: 721.900
  • Toyota C-HR Hybrid 4×2 Passion e-CVT (Siyah Tavan): 727.050
  • Toyota C-HR Hybrid 4×2 Passion X-Pack e-CVT: 738.950
  • Toyota C-HR Hybrid 4×2 Passion X-Pack e-CVT (Siyah Tavan): 744.150
  • Toyota C-HR Hybrid 4×2 Passion X-Pack e-CVT (Siyah Tavan ve JBL): 749.900

Adaptif hız sabitleme sistemi, akıllı şerit takip sistemi, otomatik yanan uzun farlar, yaya ve bisikletli algılama özellikli ön çarpışma önleyici sistem gibi son dönemlerin dikkat çeken teknolojilerine sahip olan bu SUV modeli 2022 yılına da son derece iddialı bir giriş yapmaya sürdürmekte.
Yenilenen iç ve dış dizaynıyla son derece dikkat çeken bir model durumuna gelen C-HR modelinin 2022 versiyonlarında konfor üst düzeye çıkarılmıştır. Araç 4X2 çekiş sistemiyle dikkatleri üzerine çekerken otomatik şanzıman özelliğiyle de son derece kullanışlı bir duruma geldi. Farklı renk seçenekleriyle sahip olabileceğiniz bu araç fiyat aralıklarıyla da ilgi görmeye sürdürmekte.
Toyota C-HR Hybrid modeli sıfır engelli araç satın alımında bulunulabilecek araçlardan biridir. Bu aracı ÖTV muafiyetinden yararlanarak satın alabilirsiniz. Aracın en boş paketi olan Toyota C-HR Hybrid 4X2 Flame e-CVT modeli ÖTV ödemeden sahip olabileceğiniz tek araçtır.
Toyota’nın dayanıklı motor detaylarını sunduğu bu SUV modeli, son derece kullanışlı bir kokpit alanı sağlamaktadır. Siz de bu aracı her yönüyle yakında zamandan görmek ve aracın test sürüşlerine katılmak için Toyota bayilerine gidebilirsiniz.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu